1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Araba görmenin anlamı nedir? Neye yorumlanır?

Rüyada Araba görmenin anlamı nedir? Neye yorumlanır?

Geçici ölüm olarak adlandırılan uyku halinde görülen rüyalar ilahi bir mesaj içeriyor olabilir. Görülen rüya, rüyanın şekline göre farklı yorumlanır. Peki rüyada araba görmenin anlamı nedir? Rüyada araba görmek, maddi kaygılarınızın olduğuna, yeni yatırım

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, maddi kaygılarınızın olduğuna işaret eder. Geleceğinizi garanti altına almak amacıyla bazı tedbirler alabilirsiniz. Yeni yatırımlar veya harcamalarda kesinti yapmak söz konusu olabilir.

Rüyada Arabaya binmek

Rüyada arabaya binmek, eğer kendi işinizi yapıyorsanız işlerinize büyük bir bereket geleceğine; eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız, işinizde beklemediğiniz bir mevkiye yükseleceğinize işaret eder. Bu rüya seviye atlamanın ve yükselmenin müjdecisidir. Bu rüya devlet kapısından alınacak yardımlarla da tabir edilmektedir. Devlet dairelerinde çalışan bazı kişilerin size iyiliği dokunabilir.

araba

Bu rüyanın bir diğer yorumu ise çocuğunuzun hayırlı bir evlat olarak yetişeceği yönündedir.

Rüyada arabaya binmek tatil amaçlı veya iş nedeniyle yolculukla da tabir edilmektedir.

Rüyada Arabadan inmek görmek

Rüyada arabadan inmek işlerinizde bazı gerilemeler yaşayacağınıza delalet eder. Şu sıralarda iş konusunda attığınız adımlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada  Araba vapuru görmek

Rüyada görülen araba vapuru yakın zamanda yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. Bu yolculuktan manevi ve maddi olarak faydayla döneceksiniz.

Rüyada  Arabadan düşmek görmek

Rüyanızda bindiğiniz arabadan düştüğünüzü görmeniz çalıştığınız işten çıkacağınıza delalet eder.

Yük arabası

Rüyanızda çok fazla yük bindirilmiş bir arabaya bindiğinizi gördüyseniz, bu rüya bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza işaret eder.

rüyada araba

Rüyada  Dolmuş / Minibüs görmek

Rüyanızda dolmuş yada minibüse binmeniz, bu rüya bir iş seyahatine çıkacağınızın habercisidir. İş seyahati sizin için çok iyi geçecektir.

Kaza yapmış araba

Rüyanızda kaza yapmış araba görmeniz sanıldığının aksine hayırlı bir anlama sahiptir. Böyle bir rüya mevkinizin artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada  Yuvarlanmış araba görmek

Rüyada yuvarlanmış araba görmek, çevrenizden aldığınız övgülerin ve ününüzün uzun sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada  Araba altında kalmak görmek

Rüyada araba altında kalmak rüyayı gören kişinin zengin olacağına delalet eder. Yüklü bir mirasa sahip olabilirsiniz.

Rüyada  Araba kovalamak görmek

Rüyanızda arabaya yetişmek için arabayı kovalamanız, eğer işsizseniz iş arayışınızın uzun süreceğine delalet eder.

araba

Otomobil

Rüyanızda bir otomobilde iseniz, bu rüya, işlemediğiniz bir suç yüzünden itham edileceğinize fakat çok sürmeden suçsuzluğunuzun kanıtlanacağına işaret eder.

Bir diğer rüya tabirine göre ise, otomobil kısa süreli kederle yorumlanır.

Rüyada Otomobil kullanmak görmek

Rüyada otomobil kullanmak, iş yerinde verdiğiniz emeklerin takdir edileceğinin habercisidir. Eğer yönetici konumunda iseniz işinizdeki başarılarınız artacaktır.

Bir diğer rüya tabirine göre rüyada otomobil kullanmak, farkında olmadan sergilediğiniz davranışlar nedeniyle bazı ufak sıkıntılar yaşayacağınıza yorulmaktadır.

At arabası

Rüyada at arabası görmek amaçlarınıza muvaffak olacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada at arabasıyla yolculuk yapmak, rüyayı gören kişinin araba sahibi olamayacağına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya ufak bir rahatsızlığı simgeler.

rüyada araba

El arabası

Rüyada el arabası görmek yapacağınız işlere çok emek harcayacağınıza ve işleriniz için çok uğraşacağınıza yorulmaktadır.

Bebek arabası

Rüyada bebek arabası görmek çeşitli maddi sıkıntılar geçirebileceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı hamile bir kadın görmüşse, bu tür rüyalar hamile kadınlar tarafından sıkça görüldüğünden, rüya tabir edilmeyebilir.

Rüyada Araba Sürmek

Sevilen bir kişi ile girilecek bir işte çok doğru adımların atılması sayesinde büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada Yeni Araba Almak

Uzun bir zamandan beri hayali kurulan ve gerek maddi imkânlar gerek zaman bulunamaması gibi sorunlardan ötürü gerçekleştirilemeyen bir projenin hayat geçirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, sevinçli haberler alınacağına ve bu haberlerin gelişiyle kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına yorulur.

Rüyada Araba Almak

Kaçan fırsatların destek verecek birkaç arkadaşın yardımı ile tekrar elde edileceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına yorumlanır.

HABERE YORUM KAT