1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Ayakkabı Giyip Yürümek tabiri

Rüyada Ayakkabı Giyip Yürümek tabiri

Rüyada ayakkabısını giyip yürüyen kimse uzun bir yolculuğa çıkar. Bu rüya genellikle seyahate, gezmeye veya uzun süredir istediği yolculuğa çıkmaya yorulmaktadır.

Bazen de bu rüya yolculuktan sağ salim dönmeye ve memleketine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen kırmızı ayakkabı genellikle gönül ilişkisidir. Bu rüyayı gören kimse yakında seveceği bir kimse ile karşılaşır ve onunla evlenir. Bazen de bu rüya kişinin hanımının zevkine, süsüne düşkün ama iffetli ve namuslu birisi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen yeşil ayakkabı, iffetli, namuslu, ahlaklı ve eşine düşkün bir kadındır. Rüyasında böyle bir ayakkabı giyen kimse bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile evlenir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen siyah ayakkabı, şan, şöhret ve güzel bir isimdir. Bu rüyayı gören kimse yaptığı her çalışmada başarı kazanır ve insanlar tarafından saygı, takdir görür. Siyah ayakkabı çoğu tabirciye göre iş hayatında başarılı olmaya, makam ve mevkiye, oldukça yüksek bir gelir elde etmeye ve her girişiminde başarı elde etmeye yorulmaktadır.

Rüyada Üzeri Süslü Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen süslü ayakkabı çok güzel bir kadındır. Bu rüya gören kişinin karşısına herkes tarafından beğenilen böyle bir kızın çıkacağına; eğer ayakkabıyı giymişse o kızla evleneceğine işarettir. Bazen de bu rüya dünyanın süsü ve güzellikleridir. Rüya sahibi dünyevi zevkleri yaşar ve dünya mutlulukları içinde bulunur.

Rüyada Bir Çift Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen bir çift ayakkabı elde edilecek gelir ve paradır. bu rüyayı gören kimse eğer işsizse yakında iyi bir iş bulur; geçimini hayırlı ve güzel yollardan kazanır. Bazen de bu rüya bekarlar için evliliktir. Özellikle evlenmek isteye bir kimse bu rüyayı görse, yakın zamanda kısmeti açılarak evlenir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen yırtık ayakkabı kişinin eşi ile yaşayacağı tartışmalara, bazı sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı gören kimse hanımı ile bazı problemler yaşar ve bu problemin neden olduğu kısa süreli bir ayrılık yaşar. Rüyada yırtık ayakkabı giyen kişi, kendi yaptığı bazı yanlış hareketlerden dolayı eşinin kalbini kırar ve onu üzer.

Rüyada Ayakkabının Ayaktan Çıkması

Rüyada ayakkabının ayaktan çıkması, ailevi problemlere, kişinin yakınları ile yaşayacağı tatsızlıklara işarettir. Bu rüya genellikle yakın çevrenizden birisi ile bazı sorunlar yaşayacağınıza ve bu sorunlar sonrasında da sıkıntılı günler geçireceğinize yorulur. Bazen de bu rüya gurbete gitmeye ve orada kalmaya yorulmaktadır.

Rüyada Eski Ayakkabı Görmek

Bu rüya genellikle geçmişte yaşadığınız tatsızlıkların ve üzüntülerin peşinde koştuğunuzun ve bu sebeple de sürekli sıkıntı içinde bulunduğunuzun işaretidir. Rüyada görülen eski ayakkabı genellikle eski meselelerin su yüzüne çıkmasına ve bu meselelerden dolayı toplum içinde yaşanılacak mutsuzluklara yorulur. Bazen de eski ayakkabı kendinize uymayacak bir kişi ile evleneceğinizin göstergesidir.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum