Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada cüzdan bulmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer cüzdanın içi para ile dolu ise rahat bir şekilde yaşayacağınıza, maddi sıkıntı ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, bereket ve bolluk içerisinde geçireceğiniz bir döneme işarettir.

Rüyada boş cüzdan bulmak ise, fakirlik, maddi anlamda meşakkat içinde olma ve iş hayatındaki başarısızlıklardır. Boş cüzdan bulan kişinin işleri bozulur ve bazı kederlere maruz kalır. Bazen de bu rüya hayırsız kısmetlere veya kendisine faydası olmayan kazançlara işarettir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek sırların ifşa edilmesine yorulur. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse kendisine emanet edilen bir sırrı başkalarını söyler ve o sözün yayılmasını sağlar. Bazen de bu rüya gören kişinin para sıkıntısı çekmesine ve iş hayatında bazı aksaklıklar yaşayarak mallarından bir kısmını kaybetmesine yorulmaktadır.

 Rüyada Cüzdandan Para Döküldüğünü Görmek

Rüyada cüzdandan dökülen para bazen mal mülke, bereket ve bolluğa bazen de kişinin elinden çıkacak mala işaret eder. Bazı âlimlere göre ise bu rüya düşmana galip gelmeye, size husumet duyan bir adamın bu düşüncelerini değiştirecek hareketlerde bulunmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Cüzdan Çaldığını Görmek

Rüyasında bir başkasının cüzdanını çalan kişi başka bir kimsenin hakkını yer veya ona haksızlık yapar. Cüzdan çalmak bir topluluk hakkında kötü niyet beslemeye, suizanda bulunmaya, onların kötülüğünü istemeye ya da rüya sahibinin dedikodusunu yapan ve ona zarar vermek isteyen hilekâr adamlara yorulur.

Rüyada Yırtık Cüzdan Görmek

Rüyasında yırtık cüzdan gören kişinin tüm sırları ortalığa dökülür ve o insan hakkında herkes dedikodu yapıp konuşur. Yırtık cüzdan, toplum içinde rezil olacak bir duruma düşmeye, yanlış hareketler sonucunda zarar görmeye, bazen de maddi sıkıntılara, elinizden çıkacak paraya ve mala da yorulabilmektedir.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar