1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Koç Boynuzu Görmek Tabiri

Rüyada Koç Boynuzu Görmek Tabiri

Rüyada görülen koç boynuzu bir kişinin gücü, kudreti, saltanat ve şöhretidir. Rüyasında koç boynuzuna sahip olduğunu gören böyle bir kişiliğe bürünür.

Yine rüyada koç boynuzunu kırdığını gören kimse, çok güçlü ve oldukça varlıklı bir adamın planlarını bozarak onu yenilgiye uğratır. Koçun boynuzlarının uzadığını görmek rüya sahibinin iyi haline oldukça hayırlı bir insan olmasına işarettir. Boynuzların kısalması ise hidayetten sonra sapıklığa veya zenginlikten sonra fakirliğe, rüya sahibi güç sahibi iken kuvvetten düşmesine de yorulabilmektedir.

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu gören kişinin bir erkek evladı olacak demektir. Kuzu bazen de kişinin hayırlı ve iyi huylu evladıdır. Rüyada yanında kuzu bulunduğunu gören kimse çok hayırlı bir evlada kavuşur veya çocukları anne babalarının yaşlılık zamanlarında onlara her türlü yardımı yaparlar ve onların her ihtiyacına koşarlar.

Rüyada Koyun Sütü İçmek

Rüyasında koyun sütü içen kişi yakında hastalanır veya eğer hastaysa hastalığı artar. Bu rüya kişinin başına gelecek bir hastalık sonucunda sıkıntılı anlar yaşamasına; fakat bir müddet sonra tüm hastalıklarından kurtularak rahata ermesine işarettir.

Rüyada Bir Koyunla Kavga Etmek

Rüyasında bir koyunla boğuştuğunu, kavga ettiğini, koyunun kendisini ısırdığını veya vurarak yere düşürdüğünü gören kimse içten pazarlıklı ve iki yüzlü bir kadının kötülüklerine maruz kalır. Bu rüya bu kadın eliyle size sıkıntıların ulaşmasına, onun yüzünden türlü belalara maruz kalmanıza ve onun yüzünden ailenizle aranızın açılmasına işarettir. Bazen de bu rüya, gören kişi hakkında dedikodu yapıldığının, hakkında konuşulduğunun ve bazı kimselerin kötülük düşündüğünün göstergesidir.

Rüyada Koyun Sahibi Olmak

Rüyada koyun sahibi olmak hayırlı bir rüya olarak görülür. Çünkü koyun genellikle bereketin, bolluğun sembolüdür. Bu nedenle koyun sahibi olan kimse zenginleşir, eline bol miktarda para geçer veya borçlu ise borçlarından kurtulur. Bazen de bu rüya yeni bir işe girmeye veya kendi işinde başarılı olup, kar elde etmeye işaret olabilmektedir.

Rüyada Koyun Eti Görmek

Rüyada koyun eti görmek özellikle eğer et pişmiş ise ganimet elde etmeye, zenginleşmeye, mal sahibi olmaya veya mirasa konmaya işarettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse yakın zamanda ulaşmak istediği hedefe kolayca ve zahmet çekmeden ulaşır; eline çok miktarda para geçer veya uzak bir akrabasından maddi anlamda yardım görür.

Rüyada Koyun Derisi Görmek

Rüyasında koyun derisi gören kimse düşmanlarına galip gelir. Rüyada koyunun derisini yüzmek, uzun süredir size düşmanlık eden bir kimse olduğuna ve o kimsenin tüm kötülüklerini engelleyip, onların şerrinden emin olmaya işarettir. Bu rüya düşmana galip gelmenin ve sizi kıskanan bir kimseyi saf dışı bırakacağınızın habercisidir.

Rüyada Koyun Eti Parçalamak

Rüyasında koyun eti parçalayan kimse bir yolculuğa çıkar veya gurbete gider. Bu rüya bulunduğunuz yeri terk edip daha güzel ve kısmetinizin artacağı bir yere gideceğinizin habercisidir. Bazen de bu rüya gidilen yerde kalacağınıza, ailenizden uzaklaşacağınıza veya kendinize uzakta bir hayat kuracağınıza işaret olabilmektedir.

Rüyada İtaatkâr Bir Koyun Görmek

Rüyasında itaatkâr bir koyun gören kimse toplum içinde güzel bir isimle anılır ve herkesin saygısını kazanır. Bu rüya kişinin iyi huylu bir kavim üzerine amir olacağına, bazen takdir edilmeye ve başkaları tarafından sevilmeye işarettir. Rüyasında itaatkâr bir koyunu güttüğünü görmeniz, ahlaklı bir grup insanın yanında bulunacağınızın, lider vasıflarla bu kimseler arasında önder olmanın habercisidir.

HABERE YORUM KAT