1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Küçük Köpek Görmek

Rüyada Küçük Köpek Görmek

Rüyada küçük köpek görmek, güzel dostlukların başlangıcını bildiren rüya yakın zamanda tanışılacak iyi kalpli, yardımsever, merhametli insanlara işarettir.

Kişiyi manevi anlamda daima destekleyecek, başı sıkıştığında ona yardım eli uzatacak, hatalarını kırmadan söyleyecek dürüst arkadaşlara sahip olunacağını tabir eder. Sevilen insanlardan gelen haberleri, girilecek keyifli toplantıları da bildirir.

Olumsuz bazı yorumları olsa da, Allah’ın yarattığı bu güzel hayvanları rüyada görmek asla büyük bir şer anlamı taşımaz. Aksine kişinin baba olmaya can attığını, evlatlarına her zaman şefkatle yaklaşacağını, her konuda uzlaşmacı biri olacağını bildirir. Küçük köpek görenlerin hayatında daima iyilikler olur ve hiçbir zaman çözümsüz sorunlarla boğuşmaz, büyük borçlanmalar yaşamazlar. Kanaat sahibi olarak, her zaman maneviyatını ön planda tutarak yaşamak demektir.

Rüyada Küçük Köpekler Görmek

Küçük köpek görmekle benzerdir ancak sayısı çok fazla küçük köpek görmek, insan ilişkilerinde daima şanslı olunacağına tabirdir. İş yaşantısında da kişinin çok iş değiştirse bile daima gönlünden geçtiği gibi bir hayat süreceğine alamet eder. Alçak gönüllü ve güler yüzünü kimseden esirgemeyen bir eşe sahip olmak şeklinde yorumlanan rüya, aile üyelerinin birbirine çok tutkun olduğunu da gözler önüne serer.

Rüyada Yaralı Küçük Köpek Görmek

Bir dosta el uzatıp onu bulunduğu müşkül durumdan çıkarmak, düştüğü yanlıştan geri çevirmek ve akıl vermek manasına gelir. Rüya sahibinin kendi imkanlarını ve nüfuzunu kullanarak çevresinde kendisine, yardımına ihtiyaç duyan insanlara destek vereceğini ifade eder. Az da olsa para yardımı yapmak, yoksul kişilere iş açmak ya da onlara iş vermek gibi anlamları da vardır.

Rüyada Küçük Köpek Öldürmek

Rüyasında küçük köpek öldüren kişi düşmanına galip gelir. Bu rüya size düşmanlık eden; ama zararsız olan bir düşmanınız olduğunu fark ederek onu egale edeceğinize ve onun sizin yanınızdan uzaklaşmasını sağlayacağınıza işarettir.

Rüyada Küçük Bir Köpeğin Çevrenizde Dolaşması

Rüyanızda küçük bir köpeğin sizin çevrenizde dolaştığını ve siz nereye giderseniz oraya gittiğini görmeniz, farkında olmasanız da arkadaş olarak gördüğünüz insanlar arasında bulunan bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bu kişi sürekli sizin çevrenizdedir ve size zarar vermek için fırsat kollar.

Rüyada Hasta Bir Küçük Köpek Görmek

Rüyada hasta küçük köpek, gerçek hayatta da hasta olan, güçsüz bir düşmandır. Rüyada böyle bir köpekle karşılaşan gerçek hayatta da düşmanıyla yüz yüze gelir. Bazen de bu rüya, uzaktaki bir düşmana veya sizin için kötülük düşünen genç bir adama yorumlanır.

Rüyada Küçük Bir Köpekle Konuşmak

Rüyasında küçük bir köpekle konuşan kimse düşmanı ile muhabbet eder veya onunla yakınlaşır. Düşman olduğunu bildiğiniz bir kişiyle irtibata geçeceğinize veya onunla yüzleşip onu düşmanlıktan vaz geçireceğinize de yorumlanır. Bazen de bu rüyayı gören kişi düşmanıyla sonradan dost olur.

HABERE YORUM KAT