1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Küfür Görmek

Rüyada Küfür Görmek

Rüyada küfür görmek, başa gelecek bir uğursuzluğa ve kötülüğe işarettir. Her türlü melanete, bela ve sıkıntıya işaret eden rüya bir anda huzurlu hayatının yerinde yeller esecek olan rüya sahibinin uykusuz, gergin ve üzüntü dolu günler geçireceğini bildiri

Hakarete ve iftiraya uğramak ve mahkemelik durumlar içinde kalmak şeklinde de yorumlanır. İş alanında hukuksal sıkıntılar ve anlaşmazlıklar yaşanması sonucunda yasal müracaatlarda bulunulacağının da delaletidir.

Rüyada Küfür Etmek

İslam alimlerine göre şirk koşmak, dinden çıkmak, inancını yitirmek anlamına gelen rüya, kişinin mutlak surette tövbe etmesi ve Allah’tan af dilemesi gerektiğini işaret eder. Düşman kazanmaya ve hasımlarıyla dövüş etmeye, herkesin içinde küçük düşmeye, onurunu çiğneyecek davranışlarda bulunmaya ve sonrasında utanç duymaya alamet eder. Her türlü saygınlığını yitirmeye ve arkadaşları tarafından dışlanmaya da yorumlanan rüya, hatalı davranışlarda bulunan rüya sahibinin giderek yalnız bir hayat süreceğine de yorumlanır.

Rüyada Eşine Küfür Etmek

Rüya sahibinin eşi ile arasına girecek üçüncü şahıslara, kırıcı konuşmalara ve uzun sürecek soğukluğa alamettir. Özellikle sevilen kişilerle yaşanacak tatsız konuşmalar ve kavgalar sonucunda bozulan ilişkilere de işaret eder.

Rüyada Babaya Küfür Etmek

Hayra yorulmaz ve kişinin başına gelecek çok büyük bir belanın habercisidir. Geri dönülmesi olanaksız hatalar yapacak olan rüya sahibinin sonrasında af dilese de fayda etmeyeceğine, ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, ömür boyu duyulacak bir pişmanlığa ve üzüntüye delalettir. Yasadışı işlere girmeye, kumar oynamaya ve alkol gibi zararlı alışkanlıklar nedeni ile hayatını mahvetmeye de tabir edilen rüya, düşkün ve sefil bir hayat sürüleceğini bildirir.

Rüyada Küfür Görmenin   Yorumu

Kendisini sürekli eleştiren ve aşağılık kompleksine sahip olan kişilerin özgüven eksikliğinden kaynaklanan acizlikleri nedeni ile istedikleri gibi yaşayamadıklarına, ikili ilişkilerde geri planda kaldıklarına ve iletişim kurmakta zorlandıklarına alamettir.

HABERE YORUM KAT