1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Küpe Kaybetmek

Rüyada Küpe Kaybetmek

Rüyada küpe kaybetmek, insanların tavsiyelerine, uyarılarına kulak asmamak anlamına gelir

Rüya sahibi, yanlış işler yaparken bazı şeylerin farkına varamayacak ancak çevresindeki kişilerin dikkatli olması yönündeki uyarılarını önemsemeyecektir. Bu nedenle yapacağı hatalardan kendisi sorumlu olacaktır. Rüya sahibinin yapacağı hataların telafisi olmayacaktır. Ciddi zararlar gerçekleşebilir, bu sebeple rüya sahibinin dikkatli davranması gerekmektedir.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyada altın küpe kaybetmek, mal veya para kaybı anlamı taşır. Rüya sahibi iş hayatındaki basiretsiz davranışları ile ticari hayatını zedeleyecek işler yapacaktır. Sonunda istediği sonucu alamayacak ve yatırdığı para veya ipoteklettiği malını kaybedecektir. Maddi açıdan zor günler geçirecek ve tekrar kendisini toplaması zor olacaktır. Kaybettiği paranın değerinin fazla olması telafisini güçleştirecektir.

Rüyada Küpe Düşürmek

Rüyada küpe düşürdüğünü gören kimse, insanların yanlış yönlendirmesi ile hatalar yapacaktır. Kendisine akıl veren kişilerin beceriksizliğinin cezasını rüya sahibi çekecektir. Ya da kendisine haber veren kişiler olacaktır. Bu gelen haberlere göre hareket edilecek ancak yine yanlış işler yapılacaktır. Rüya sahibinin o kişilere olan güveni de azalacaktır.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, rüya sahibinin çevresindeki insanların tavsiyelerini daha önemsemesi gerektiğini ifade eder. Yanlış yapmaktan korkacak ancak insanların kendisine vereceği tavsiyeler rüya sahibinin hata yapma olasılığını ortadan kaldıracaktır. Rüya sahibi yaşadığı olayların hepsinden birer ders çıkarmalı ve bundan sonra atacağı adımları buna göre atmalıdır.

Rüyada Küpe Bulmak

Rüyada küpe bulan kimse, bilgisini artırır. Kazandığı bilgileri doğru şekilde kullanarak, parçaları birleştirerek bir sonuca ulaşması gerekecektir. Rüyada küpe bulduğunu gören kimse kadın ise, görücü usulü evlenir. Ancak evliliği güzel olur ve eşi tarafından kötü davranışlarla karşılaşmaz. Rüya sahibi erkek ise, dünyanın gerçeklerini görmeye başlar ve tecrübe kazanır.

 

 

 

 

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, şans ve uğur olarak kabul edilir. İyiliğe ve hayra tabir edilirken bolluğa, berekete ve işlerdeki verime yorulur. Keyifli, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşamaya işaret eder.

 

 

Rüyayı gören kişinin dinde ve ahlakta güzel ve olgun kimse olacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine ve saygı göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Küpe Taktığını Görmek

Mutluluk, başarı ve zafer olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaptığı güzel işlerle ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine ve takdir edileceğine işaret eder. Rüya sahibi meslek hayatında istediği kariyere ulaşacak ve yaptığı işteki başarıları ile nam salacak demektir.

Rüyada Altın Küpe Takmak

Rüyayı gören kişinin kendisini kabiliyetleri ve ilgi alanları doğrultusunda geliştireceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada İnci Küpe Takmak

Rüya sahibinin çok önemli meziyetleri olacağına kendisini özellikle de tasavvuf alanında eğiteceğine, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Küpe Takmak

Rüyayı gören kişinin dini bütün, inancı tam, merhamet ve hikmet sahibi kimse durumuna geleceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine ve inancı gereği makbul olmayan yollara sapmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Pırlanta Küpe Takmak

Rüya sahibinin yaşamının güzelliklerle dolacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, meslek hayatında alacağı zaferler sayesinde rakiplerini geride bırakacağına alamet eder. Bir diğer yandan da zengin olmaya, bolluğa, berekete ve lükse kavuşmaya yorulur.

Rüyada Mavi Küpe Takmak

Rüyayı gören kişinin gönül işlerinden yana hayır görmesine ve mutlu bir yuva kurmasına işaret eder.

HABERE YORUM KAT