1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kuran Okumak Ve Namaz Kılmak tabiri

Rüyada Kuran Okumak Ve Namaz Kılmak tabiri

Anne baba duasının alınması ile birlikte uzun bir süreden beri bir türlü düzelmeyen işlerin kısa süre içinde toparlanacağı, maddi ve manevi durumun günden güne daha iyi bir…

Anne baba duasının alınması ile birlikte uzun bir süreden beri bir türlü düzelmeyen işlerin kısa süre içinde toparlanacağı, maddi ve manevi durumun günden güne daha iyi bir hal alacağı, iş hayatı ve eğitim hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağı, iş sahibi olmak konusunda bazı adımlar atılacağı, ve kırgınlıkların ve kızgınlıkların tatlıya bağlanacağı anlamına gelir. Rüyada kuran okumak ve oruç tutmak, yapılan haksızlıklar karşısında sabır gösterilerek ve karşılaşılan kötü durumlara karşı Allah’a sığınılarak kötü durumlara düşmekten kurtulmaya, sorunları ve sıkıntıları kısa süre içinde ve herhangi bir aksiliğe maruz kalmadan bertaraf etmeye ve zorluklarla mücadele etmeye işarettir.

Rüyada Ölüye Kuran Okumak

Kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı birçok şeyin beyhude olduğuna, bu yüzden kendisini ne kadar paralarsa paralasın bir türlü istediği şeylere kavuşamayacağına, ancak Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine yorumlanır. Rüyada hastaya kuran okumak, sağlıkla ilgili olarak uzun zamandan beri sıkıntı yaşayan bir akraba için ya da bir arkadaş için edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine ve kendisini seven herkesi mutluedecek bir haber vereceğine delalet eder.

Rüyada Mezarlıkta Kuran Okumak

Birçok kişi için çok büyük ve güzel anlamları olan bir işe adım atılacağına, bu işle birlikte bol kazanç elde edileceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, eş, dost ve akrabalara yardımcı olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına işarettir. Rüyada gasilhanede kuran okumak, iç karartıcı bir durumdan ferahlığa çıkılacağı, yapılan işten çok mennun olunacağı, iş hayatındaki başarıların birçok iş kapısını açacağı, zengin olunacağı, sağlık sorunlarının geride kalacağı, eğitim konusunda yeni bir adım atılacağı, kaçan fırsatların tekrar elde edileceği ve yapılan işlerden en büyük parçanın yani deyim yerindeyse aslan payının alınacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adetliyken Kuran Okumak

Kişi, pek hoş karşılanmayacağı, bazı kişiler tarafından kınanacağı ve kendisini savunmak zorunda kalacağı bir duruma düşecek, bir türlü güzel ve kesin bir çözüm bulup bu durumdan kurtulamayacak, birbiri ardına çıkacak dedikodular ve yaşanacak tartışmalarla daha sıkıntılı bir kişi olacak ve uzunca bir süre kendisini düze çıkartıp rahat bir nefes alamayacak demektir. Rüyada sarhoşken kuran okumak, rüya sahibinin, kendisini seven ve değer veren kişilerin tepki göstereceği bir işe gireceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına ve rahatsızlıklarla boğuşacağı bir döneme gireceğine alamettir.

Rüyada Kilisede Kuran Okumak

İçinde bulunulan toplum tarafından tepki alacak ve birçok kişinin üzülmesine neden olacak bir proje gerçekleştirileceğine, bu projenin ardından daha büyük çalışmalar yapmak bazı adımlar atılacağına, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine ve umutların boşa gideceğine işarettir. Rüyada camide kuran okumak, yakın olunan kişilerden de destek alınarak hem maddi hem manevi olarak büyük bir olgunlaşmaya ve gelişmeye kapı açacak olan bir projeye girmeye, ayağa kadar gelen bu fırsatı kaçırmamaya, yeni bir başlangıç yapmaya, zenginliğe kavuşmaya ve günden güne daha sıkı sorunlarla uğraşılacağına tabir edlir.

Rüyada Cenazede Kuran Okumak

Alınan sorumluluğun tam anlamıyla yerine getirilmemesinden ötürü çok kısa sürecek bir çalışmanın araya sorunların da girmesiyle daha da uzayacağına, bu yüzden hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına yorulur. Rüyada türbede kuran okumak, yakın bir akrabanın yaşayacağı kötü bir olaya tepki göstermek için ve yalnız olmadığını ortaya koymak amacıyla başının sıkıştığı bir anda yardımına koşulacağına ve ruhsal olarak kötü bir durumda bulunulacağına rivayet edilir. Rüyada sinagogda kuran okumak, yeni bir işe girileceğine, bu işle birlikte uzunca bir süre boyunca yetecek kadar  sorunla karşılacağına ve sevilen bazı akrabalarla beklenmedik bir sebepten ötürü tartışılacağına yorumlanır.

Rüyada Tuvalette Kuran Okumak

Rüyayı gören kişinin, birçok iş fırsatını kaçırdığı için kendisinin beceriksiz ya da yeteneksiz olduğunu düşüneceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına delalettir. Rüyada balkonda kuran okumak, birçok kişinin kalbine ferahlık ve huzur ekecek ve aile bireylerinin iş hayatına ve aile hayatına birçok olumlu etki edecek bir adım atılacağına ve bu adım sayesinde daha kıymetli bir kişi olunacağına işarettir. Rüyada sokakta kuran okumak, zor geçen bir dönemin ardından hem aile hem iş hayatı ile ilgil olarak bazı kararlar vermeye ve bu kararları en iyi şekilde uygulamaya koymaya yorulur.

Rüyada Kuran Okumanın   Yorumu

Epey büyük bir sorun yüzünden tüm zamanın boşa harcandığı düşünülmesi yüzünden, görülen rüya  bireyin boşluğunu hissettiği şeylere olan ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Kişi, eksikliği gidermek için bazı yollara başvurmakta ancak kendisini özellikle dini konularda bir türlü tamamlanmış hissetmediği için hala üzüntü duymaktadır. Yapılan hatalar ve henüz tam anlamıyla söylenememiş ve yarım kalmış isteklerden ötürü zaman zaman kendi içinde hesaplaşma yaşayan birey uzun bir zaman boyunca bu hesaplaşmayı sürdürecektir. Aynı zamanda, aile hayatında yaşanan bir zıtlaşmadan ya da restleşmeden sonra çok büyük bir pişmanlık  duyulacağı ve bu durumun rüyalarda kendisine yer bulacağı gibi bir açıklama yapılabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.