1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kuranı Kerim Taşımak

Rüyada Kuranı Kerim Taşımak

Rüyada kuranı kerimi boynuna asarak taşımak devlet kurumlarından birinde en üst ve en yetkili mercide olmaya işaret eder.

Rüyada Yasin Okumak

Rüyada Yasin okuduğunu gören kişi iyi niyetli, iyi kalpli, dini bütün, Allah katında çok makbul işler yapan, hayırlı biridir. Yasin okumak kişinin her türlü kötülükten uzakta olup, güvende olduğuna da işaret eder.

Rüyada Kuran Okumak İçin Abdest Almak

Kısa bir süre önce yaşanan talihsiz bir durumdan ötürü karşılaşılan sorunların edilen duaların Allah katında kabul olmasıyla ortadan kalkacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine ve içinde bulunulan sosyal çevrenin değiştirileceğine alamettir. Rüyada kuran okumak için yola çıkmak, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların çok büyük bir kazanç kapısını açacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, yapılan çalışmalar sonucunda birçok mala ve mülke sahip olunacağına ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada Kabede Kuran Okumak

Aile içindeki mutluluğu ve huzuru kıskanan bir kişi tarafından çok kötü bir duruma düşürülmek isteneceğine, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine ve mutlu zamanların yıllar boyunca artarak devam edeceğine işaret eder. Rüyada mescitte kuran okumak, rüya sahibi, hanesine bolluk ve bereket getirecek bir karar verecek, bu karar sayesinde uzun zamandan beri moralini bozan ve kendisini eksik hissettiği bir konuda büyük bir adım atacak demektir.

HABERE YORUM KAT