1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kurbağa Bacağı Görmek

Rüyada Kurbağa Bacağı Görmek

Analiz edilmesi gereken bir olayın, bir işin, problemin işaretidir.

Kişinin yaptığı işe odaklanmak ve dikkatli olmak suretiyle istediği sonucu en kısa zamanda alacağına alamet eden rüya, dikkat çekici gelişmelerin yaşanacağını, resmi işlerde küçük sorunlar meydana gelse de sonrasında işlerin normal seyrine döneceğine yorumlanır.

Rüyada Kurbağa Yemek

Kötü bir rüya olmasa da, kişinin keyfinin kaçacağına ve huzursuzlukların baş göstereceğine alamet ettiğinden çok iyi şekilde tabir edilmez. Zaman zaman zengin insanların yaşamlarına öykünen rüya sahibinin, onlar gibi yaşamak adına günaha meylettiğine, istemeden de olsa yalanlara başvurduğuna, evli kişiler için eşlerini aldatma düşünceleri içine girdiklerine delalettir. Rüya sahibinin aklını çelecek ortamların ve gelişmelerin söz konusu olduğunu da tabir eder.

Rüyada Gökten Kurbağa Yağması

Hayra alamet olmadığı gibi, özellikle İslami yorumlara göre kişinin büyük sorunlarla dolu bir ortamda bulunacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, evlatları olanların tedirginlik içinde olacaklarına yorumlanır. Tehditlerin, kişinin bireysel olarak çaba göstererek düzeltemeyeceği olumsuzlukların tabiridir.

Rüyada Kurbağa Toplamak

İşe yarar projeler yanında, kişinin aynı zamanda hayallerini de barındıran işlere imza attığını, başkalarının dalga geçmesine veya alaycı sözlerine kulak asmadığını ve hem para kazanıp, hem de eğlenerek yaşadığını bildirir. Arzularını ve hedeflerini aynı zamanda yaşamak isteyen rüya sahibinin kendisi için huzurlu bir hayat kurmaya çalıştığını ifade eder.

Rüyada Kurbağa Sesi Dinlemek

Sürekli kişiye akıl vermeye çalışan bir arkadaşın varlığını gösterir. Bu kimsenin bazı davranışlarının ve her işe olur olmadık şekilde karışmasının rüya sahibi tarafından rahatsızlıkla karşılandığına, arkadaşıyla ters düşmemek için kendisini zorladığına fakat bu durumu düzeltemediğine işaret eder. Kişinin özel hayatıyla alakalı olarak kimseyle paylaşımda bulunmayacağına, bir süreliğine yaptıklarını, projelerini ve yaşamındaki detayları kimseyle paylaşmadan, yalnız başına zaman geçireceğini tabir eder.

Rüyada Kurbağa İncelemek

Bir laboratuvarda kurbağa incelediğini gören kimseler bilim alanında çalışmalar yaparlar. Eğer kişi gençse ve eğitim hayatları sürüyorsa, veterinerlik, kimya, fizik, matematik, doktorluk gibi meslekleri seçerler. Önemli bir şahsiyet olmaya, ilim yolunda olduğu kadar bilimde de büyük gelişmeler kaydedeceğine yorumlanır.

Rüyada Kurbağa Sevmek

Duygusal ve romantik biri olunduğunu bildirir. Rüya sahibinin alacağı kararlarda bir türlü kendisini duygularından sıyrılamadığına, akılcı davranmaya çalışsa da, her duruma hisleriyle yaklaşacağına alamettir. Bu özelliği yüzünden yakın çevresinden sürekli eleştiri alan kişi, kendisini değiştirmek için çaba harcar ve kişisel gelişim eğitimleri alır. İyi niyetle her insanın sözlerine kulak vermek yüzünden yaşanacak bazı akıl karışıklıklarına da tabir edilir.

Rüyada Kurbağa Yakalamaya Çalışmak

On parmağında on marifet olan rüya sahibinin, zamanı çok iyi kullandığına, kendisine faydalı olacağını düşündüğü her türlü gelişmeyi yakından takip ettiğini ifade eder. Durağanlıktan uzak, maceralarla dolu, bol seyahat edilecek, arkadaşlarla daha çok birlikte olunacak bir dönemi işaret eder.

HABERE YORUM KAT