1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kurbağa Gibi Ses Çıkarmak

Rüyada Kurbağa Gibi Ses Çıkarmak

Kendi üstüne vazife olmayan, hatta kişinin asla karışmaması gereken durumların içine balıklama atlamak suretiyle, ağrımaz başını ağrıtacak olmak demektir.

Kişinin dikkatsizliği, aşırı işgüzar davranışları ve fazla meraklı oluşunun sürekli sorun yarattığına dair bilgi verir.

Rüyada Kurbağa Gibi Sıçramak

Daha önce bir konuda alınan uyarıyı göz ardı etmek ve aynı hatayı bir kez daha işleyerek insanların güvenini boşa çıkarmak demektir. Çalışılan yerde gözden düşüleceğine, çalışmaların beğeni almayacağına ve amirlerin kötü muamelesine de yorumlanır.

Rüyada Evi Kurbağa Basması

Evli kişilerin evlerindeki aşırı kalabalıktan dolayı duydukları rahatsızlığın ifadesidir. Birbirleri ile farklı hayat görüşüne sahip kişilerin, evlendiklerinde sosyal ortamlarına uyum sağlamakta zorlanacaklarını, eve aşırı misafir gelmesinin eşlerden birini rahatsız edeceğini bildirir.

Rüyada Kurbağa Larvası Görmek

Birinden akıl almak, başka birinin yaptığı iyi şeyleri gözlemleyerek kendi hayatına uygulamaya çalışmak, altın ya da döviz alarak küçük birikimler yapmak demektir. Pratik zekayla ve akıl yoluyla elde edilecek zenginliğe de tabir edilir.

RÜYADA KURBAĞA GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyalarımızın bizlerin psikolojisi hakkında çok fazla şey anlatmaktadır. Rüyalarımızı dinleyerek aslında neler istediğimizi bilinçaltımızın altına gizlediklerimizi ve tüm duygularımızı kolaylıkla anlayabiliriz. Ayrıca rüyalarımız bizlerin karakter analizleri hakkında da bazı ipuçları vermektedir. Rüyada kurbağa görmek hayırlı ve amel defteri güzellikler ile dolu olan bir insan işaret etmektedir. Bu durumda kişinin Allah’a karşı yerine getirmesi gereken kulak vazifelerini en iyi şekilde getirdiğini ve iç huzur hesaplaşması yaşamadan büyük bir mutluluk ile hayatına devam ettiğini söyleyebiliriz. Zıplayan kurbağa takip edildiğinin bir işaretidir. Bu durumda kişinin etrafında bulunan insanlara güvenmediğini bu yüzden sürekli olarak takip edildiğini düşündüğünü söyleyebiliriz. Ya da tam tersi bir şekilde etrafındaki insanlar tarafından takip edilmekten sıkılan bir kişinin bilinçaltını gözlemleyebiliriz. Ayrıca kalabalık bir kurbağa sürüsü rüya sahibinin etrafında bulunan sürekli bir oyun içerisinde bulunan kalabalığı ifade eder. Bu durumda kişinin bu kalabalıktan uzaklaşmak isteyen iç huzurunu yakalayıp oyun ve hilelerden uzak kalmak isteyen birinin olduğunu söylememiz mümkündür. Rüyada kurbağa görmek aynı zamanda kişinin karşısına çıkacak olan iyi niyetli biri olarak ifade edilebilir. Bu durumda rüya sahibi hakkında kendisini doğru yola sevk edecek bir kişi ile karşılaşmayı istediği bu konuda çeşitli arayışlara girdiği yorumu yapılabilir.

HABERE YORUM KAT