1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kurbağa ile Karşılaşmak tabiri

Rüyada Kurbağa ile Karşılaşmak tabiri

Rüyada kişinin karşısına bir kurbağa çıkması hayırlı bir kişi olarak müjdelenir. Bu rüya sahibinin karşısına çıkacak amel defteri iyilikler ile dolu hayırlı bir kişiye işaret eder.

Bu durumda rüyasında bir kurbağa ile karşılaştığını gören bir kimsenin karşısına çıkacak bu hayırlı kişi tarafından doğru yola götürüleceği söylenir.

Rüyada Zıplayan Kurbağa Görmek

Rüyada zıplayan bir kurbağa birileri tarafından takip edildiğinize işaret eder. Bir kişi rüyasında sürekli olarak zıplayan bir kurbağa olduğunu görüyorsa bu rüya o kişinin kendisini kıskanan ve kendisi gibi olmak isteyen kişiler tarafından sürekli olarak takip edildiğini ve izlendiğini gösterir. Bu durumda kişilerin etrafındaki insanlara karşı temkinli davranarak dikkatli olmaları gerekir.

Rüyada Duyulan Kurbağa Sesi

Bir kişi rüyasında sürekli olarak kurbağa sesi duyuyorsa bu iyi bir şekilde yorumlanır. Kurbağa sesinin aynı zamanda dost sesi olarak yorumlandığı söylenir. Bu durumda rüyanız size dostunuzdan gelen bir sese kulak vererek onu dinlemeniz gerektiğini anlatır. Yakın çevrenizde bulunan dostlarınıza göz gezdirerek genel olarak ne anlatmak istediklerini ve sizinle ne paylaşmak istediklerini anlamanızda fayda vardır.

Rüyada Kurbağa Öldürmek

Bir kişi rüyasında kurbağa öldürdüğünü görüyorsa bu rüya kişinin yakın zamanda bir düşmanından kurtularak rahat bir nefes alacağına işarettir. Uzun zamandır kişiye rahat nefes aldırmayan bu yüzden çeşitli zorluklar yaşatan bir kişinin artık kendisinden uzaklaşacağına herhangi bir olumsuz durum yaşamayacağına işarettir. Rüyada kurbağa öldürmek etrafımızda kötülüğümüzü isteyen tüm insanlara hadlerini bildireceğinize işarettir. Bu açıdan hayırlı bir şekilde yorumlanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Rüyada Kurbağa Yavrusu Görmek

Rüyada görülen kurbağa yavrusu iyiliği ve güzelliği temsil etmektedir. Bazen savunmasız ve masum bir insanı ifade ederken bazen de aranması gereken bir hakkı ifade eder. Bir kişi rüyasında kurbağa yavrusu gördüyse bu rüya o kişi için aranması gereken bir hakkı olduğu şeklinde yorumlanır. Olaylar karşısında sessiz kalıp kendisiniz ezdirmemesi gerektiği hakkını sonuna kadar arayarak her yönden kendini ifade etmesi gerektiği söylenir.

Genel olarak rüyada kurbağa görmek rüyanın içeriği doğrultusunda çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Düşmanlarımızı alt etmeye ya da hakkımızı arayacak cesareti kendimizde bulacağımıza işaret eder. Rüyada kurbağa sesi yakın bir dostumuzun veya sözünü dinlememiz gereken bir büyüğün bize vermiş olduğu öğüt ve telkinler olarak ifade edilmektedir. Rüyada birden fazla kurbağa görmek büyük sıkıntı ve yaşanılacak acı anlamına gelmektedir. Birçok kurbağanın birden dağılması ise dua ve şükür olarak ifade edilir. Aynı zamanda alınabilecek hayırlı ve sevindirici bir haber olarak da müjdelenmektedir. Kurbağalar ile birlikte olduğunuzu görmek dostlarınızın ve yakın çevrenizin ne kadar güvenilir olduğunu onlarla birlikteyken ne kadar huzurlu olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada Derede Kurbağa Görmek

Zamanında yapılacak işlerin güzelliğine, kolaylığına ve zorluk yaşamadan başarılı bir hayat kurmaya haber verir. Derede görülen kurbağa, kişinin doğru yolda olduğunu gösterir. Her ne olursa olsun kendi yolundan dönmeyen, bildiğinden şaşmayan rüya sahibi, şartlar değişse de hayatını aynı düzende sürdürecek, ailesiyle beraber kendi küçük dünyasında mutlu mesut yaşayacak demektir.

HABERE YORUM KAT