1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada görülen kurt çoğu zaman hayra ve iyiliğe yorulmaktadır. Kurt gücü ve asaleti temsil eder. Aynı zamanda cesaretinde bir göstergesidir.

Rüyada kurt görmek hakkında yapılan açıklamaların tek yönlü olması mümkün değildir. Bunun için rüyanın içeriği de çok önemlidir. Genel olarak rüyada görülen kurt gücü simgeler. Etrafınıza karşı sağlamış olduğunuz itibarın bir göstergesidir. Aynı zamanda rüyada görülen kurt cesaretinde bir yansıması olarak ifade edilebilir.

Bu bazı yorumcular tarafından iyi bir şekilde yorumlanmaz. Kaybedilen bir mala, bazı zamanlarda yakınlarımız tarafından uğrayacağımız bir hainliğe ve düşmanlığa karşı da çeşitli çağrışımların yapıldığını söylemek mümkündür. Genel olarak bir rüya profili çıkarıldığı zaman rüya sahibinin cesur etrafında belirli bir itibar gören güçlü ve tuttuğunu koparan bir kişi olduğunu buna göre rüyasında gördüğü kurt düşünüldüğü zaman hayırlı işlere vakıf olacağı rahatlıkla ifade edilebilir.

Kurt görmek

Rüyada görülen kurt o kimsenin etrafında bulunan suçsuz ve günahsız bir kişiyi yapmadığı bir suçtan ötürü suçlayabileceğine ve karşısındaki kişinin kalbinin kırılacağına delalettir. Aynı zamanda rüyada görülen kurt başarıyı da temsil etmektedir. Görülen kurt rüya sahibinin işinde sağlamış olduğu başarıdan dolayı kendisinden yüksek makamda bulunan kişiler tarafından övgü ve iltifat alabileceği anlamına da gelmektedir. Rüyada görülen kurt aynı zamanda bir sene içerisinde bulunan aylara ve bu ayların dağılımına işarettir. Yapacağınız işleri planlamanız açısından görülen kurt rüyası bir işaret niteliğinde olabilir.

Rüyada kurt avlamak

Rüyada avlanıldığı görülen kurt her zaman için rüya yorumcuları tarafından hayra yorulur. Rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde ferahlayacağına ve bu durumda elinin bollaşacağına işaret olmaktadır. Rüyada kurt avlandığını görmek o hane içerisinde rüya sahibinin de vakıf olabileceği sevinçlerin ve heyecanların yaşanılabileceği söylenir.

Rüyada görülen kurt kemiği

Bir kişinin rüyasında görmüş olduğu kurt kemiği ve derisi çeşitli anlamlar yüklenerek açıklanabilir. Bu rüya hem hayra hem de şerre yorulabilir. Rüyada görülen kurt kemiği ve derisi bazen bir malın kaybedileceğine dair sinyaller verirken bazen de yapılan işlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına ve yeni sevinçlerin yaşanmasına delalettir. Bu durumda iki farklı yorumda bulunulabilir.

Kurt başı

Rüyada görülen kurt başı genel olarak hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar göz önünde alınarak yükseleceği söylenir. Etrafında sevilip sayılan biri haline gelerek aynı zamanda bir makam sahibi olacağı söylenir.

Rüyada kurdun ısırması

Rüyada kurdun ısırması pek hayra yorulmaz. Genel olarak kurt ısırığı kişinin uğrayacağı büyük çaplı bir zarara işarettir. Bu durumda dikkatli olunması gerekir. İşlerinde alacağı başarısızlık ve maddi açıdan uğranacak zarar rüya sahibine bu şekilde önceden bildirilmektedir.

Evcilleşen kurt

Rüyada bir kurdun evcilleştiğini ve artık zarar vermeyecek bir duruma gelmesi tek bir şekilde açıklanabilir. Rüya sahibinin ya da rüya sahibinin çevresinde günahkar insanlar olduğunun ve bu kişinin yakın zamanda tövbe ederek tüm günahlarından arındığı şeklinde açıklamalar yapılır. Evcilleşen kurt artık zarar vermeyen etrafındakileri düşünen ve dinine yönelen bir günahkar olarak ifade edilmektedir.

Rüyada görülen küçük kurtlar

Rüyada görülen küçük boyutlardaki kurtlar çeşitli yolsuzlukları çağrıştırmaktadır. Bu açıdan hiçbir rüya yorumcusu tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Görülen küçük kurtlar yapılan yasa dışı işleri işlenilen günahları ve haram yoldan kazanılan malları ifade eder. Bu durumda işlenecek bir günahın ve yapılacak olan kötü işlerin varlığı olarak yorumlanabilir.

Rüyada kurt öldürmek

Rüyada görülen kurt ve rüya sahibinin o kurdu öldürmesi özellikle dinimiz açısından hiç hayra yorulmaz. Öldürülen kurt genel olarak rüya sahibinin çeşitli günahlara girerek dininden ayrılacağına dair yorumlanır. Bu durumda kişinin büyük kötülükler yapacağı ve dinden çıkacağı söylenir.

HABERE YORUM KAT