1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Kurtlanan Yiyecek Yemek tabiri

Rüyada Kurtlanan Yiyecek Yemek tabiri

Haram mala sahip olmak, kazanca hile karıştırmak ve Allah yolundan uzaklaşarak daha çok günah işlemek demektir.

Rüya sahibinin inancına aykırı şekilde hareket etmesi neticesinde rızkında azalma, kısmetlerinin kapanması ve aksiliklerle dolu zamanlar geçireceğini işaret eder.

Rüyada Yaşlı Kurt Görmek

Atadan kalan bir malın kişinin geleceğini şekillendireceğini, babadan gelen öğütlerle de her işini doğrulukla yapacak rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğini bildirir. Soylu ve dürüst bir aileden gelmenin, hayatı boyunca aile ismine leke gelmemesi için gayret gösterecek olmanın tabiridir.

Rüyada Siyah Kurt Görmek

Rüya sahibiyle uğraşan, her attığı adımı dikkatle takip eden güçlü bir rakibin varlığına alamet eden rüya, kişinin rızkının da bu kimse tarafından zarar görebileceğine karşı uyarıcı mahiyettedir.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Önemli biri olmaya ve ülke yönetiminde söz sahibi olarak, kitleleri harekete geçirecek kudreti elde etmeye işarettir. Kişinin emri altında çok sayıda insan çalıştıracağını, her zaman adaletli olarak, çalışanları tarafından sevilen biri olacağını ifade eder.

Rüyada Elma Kurdu Görmek

Tatlı diliyle kişiyi kendisine çekecek, yola getirecek ve istediği her şeyi yaptıracak karşı cinsten biriyle tanışmanın alametidir. Bekarlar için nazlı, kibirli ama aynı zamanda cana yakın biriyle ilişkiye başlamak demektir.

Rüyada Kurt Yavrusu Sevmek

Erkek evlat sahibi olmak, çocuklarının çok yüksek mevkilere geldiğini görerek mutlu olmak anlamına gelir. Kişinin ailesinde saygın meslek dallarından pek çok kişi çıkacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına, zenginlikleri kadar aile asaleti ile de etrafta çokça konuşulacaklarına yorumlanır.

Rüyada Kurt Yavrusu Emzirmek

Ailesine, çocuklarına her şeyin en iyisini verecek olan rüya sahibinin, bilime inandığını, her zaman akılcı düşünceyle hareket etmenin önemini anlattığını ve iş yerinde de itibarlı biri olduğunu tabir eder. Kurt yavrusu emziren kadınlar erkek bebek dünyaya getirirler ve kocaları sert mizaçlı, dürüst, onurlu, adil, cömert, korkusuz kişiler olur.

Rüyada Kurt Kovalamak

Kendinden büyük bir kurt kovaladığını görmek, iş hayatı için kendisinden tecrübe olarak daha ilerde olan insanlara danışmak demektir. Kendinden küçük bir kurt kovalayanlar ise, düşmanlarını korkutacak kadar güç ve iktidar sahibi olurlar.

Rüyada Kurt Kavgası Görmek

Büyük bir kargaşanın, acımasız bir rekabetin ifadesidir ve çalışma hayatının çetin geçeceğini bildirir. Kişinin yaşadığı her olayda daha da güçleneceğini ve yakın zamanda sektörün dev isimleriyle kapışacağını, varlığını onlara da kabul ettireceğini müjdeler.

Rüyada Kurt Adam Görmek

Doğru analiz yapmak konusunda zayıf kalındığını ve kişinin çoğu zaman olmayacak hayallerin ardından gitmesiyle para kaybına uğrayacağını bildirir.

Rüyada Kurt İzi Görmek

Gerçekçi olmaya özen gösteren rüya sahibi kimseden destek görmeden, tek başına ayakta durmanın yanı sıra, karşılaştığı sorunlara da cesaretle yaklaştığı için başarılı olacak demektir. Gözünü açık tutan, düşmanlarının hamlelerini önceden tahmin eden kişinin işinde çok yükseklere tırmanacağını müjdeleyen güzel bir rüyadır.

HABERE YORUM KAT