Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek, bir karamsarlığa düşüleceğine işaret eder. Rüya sahibi, içinden çıkılmaz, karmaşık işlere girişecektir. Önünde tercih etmesi gerekecek yollar olacaktır.

Bu yollardan doğru yolu seçmesi kolay olmayacaktır. Çünkü hem ailesini hem arkadaşlarını etkileyecek tercihler vardır. Bu nedenle rüya sahibi için oldukça zor dönemler yakındır. Bu durumdan kurtulmak kişinin kendisinde bitecektir.

Rüyada soba borusu, bir türlü bitmeyen bir işe, kişinin uzun süredir ensesinden bir türlü atamadığı borçlara ve alacaklılara işaret ederken, kişilik olarak beceriksiz olmaya ve her işi eline yüzüne bulaştırmaya da işaret eder. Soba borusu iş konusunda akılcı davranılmadığı için, işlerin bir türlü rayına girmemesini de gösterir ve kişinin daha çalışkan, daha pratik zekalı bir bakış açısına sahip olması gerektiğini bildirir. Soba borusu evin içinde ise, ailede hüküm süren karışıklığın ve kişinin evliliğine pek çok akrabanın karıştığının alametidir. Huzursuzluk yaratan durumların sona ermeyeceğine ve kişinin bakış açısını, yaşamını değiştirmemesi halinde de çok uzun zaman daha süreceğine işaret eder.

Rüyada Soba Borusu Temizlemek

Rüyada soba borusu temizlemek, rüyada soba borusu görmekte anlattığımız karamsarlığın çözülmesi anlamına gelir. Rüya sahibi uzun uğraşlar sonucunda karanlıktan aydınlığa ulaşacaktır. Rüya sahibi bu sorunlar karşısında yalnız kalacaktır. Çevresinden beklediği desteği göremeyen kişi başta üzülecek ancak sorunların üstesinden gelebildiği için kendisi ile gurur duyacaktır.

Yeni kararlar alan rüya sahibinin kendi hayatıyla beraber sevdiklerinin yaşamını da değişime uğratacağı, iş sahibi olanların çalışanları tarafından saygı göreceği, üstüne yapışan kötü intibaın silineceği güzel bir döneme işaret eder. Tamamen kişinin kendi çabaları sonucu hayatındaki sıkıntılardan kurtulmak için yöntemler geliştireceği, sonrasındaysa tecrübelerinden yararlanarak hayatının kalan kısmını çok daha iyi programlayacağı anlamlarına gelir.

Rüyada Soba Kurmak

Rüyada soba kurmak, aileye olan düşkünlükle ifade edilir. Rüya sahibi ailesine olan bağlılığı ile sınanacaktır. Aileden uzak bir yere gidilecek ve orada yaşamaya başlanacaktır. Bu durum aile için zor bir durum olacak, alışkanlıklardan vazgeçmek kolay olmayacaktır. Ancak rüya sahibi her seferinde ailesine olan sevgisini gösterecek, ailesi de rüya sahibine destek olacaktır.

Rüyada Boru Görmek

Rüyada boru görmek, para anlamına gelir. Aynı zamanda bolluğa işaret eder. Rüya sahibi, kazançlı bir işte çalışacak maddi sıkıntı çekmeyeceği bir yaşam sürecektir. Rüyada boru çalmak, birilerinin dedikoduların maruz kalmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendisine iftira atan, dedikodularla insanlara yanlış bilgiler sunan kişiyi öğrenecek ve onunla bütün ilişiğini kesecek.

Rüyada Soba Borusu Yıkılması

Rüyada soba borusu yıkılması, aile içerisinde yaşanacak ciddi sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin evinde aile saadeti yerini çatışmalara bırakacaktır. Sorunların üst üste gelmesi ailenin dağılmasına neden olacaktır. Anne ve babanın ayrılması ya da ailenin bir ferdinin evden ayrılması söz konusu olacaktır.

Rüyada Soba Borusu Satın Almak

Yanlış maddi yatırımların yapılması sonrasında kişinin hayatının çok olumsuz yönde etkileneceği, maddi bir krizin eşiğinde olmasına rağmen hala yaptığı hataların farkında olmamasından ötürü hayatını düzene sokup istediği gibi yönetemediğini de bildirir. Soba borusu satın almak kişinin sebepsiz yere başına ördüğü sıkıntıların ve belaların da alameti olduğu gibi, ailevi meselelerin hem iş, hem de sağlık konusunda sorunlara neden olacağına da delalet eder.

Rüyada Soba Borusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Soba borusu kurtulmak istenen bir sırrın işaretidir ve bu sır kişinin özel hayatını tamamen esir altına almıştır. Geçmişte yaşanan önemli bir olaydan sonra sürekli tedirgin yaşanıldığına, kişiye ait olmasa da başkalarının hayatını mahvedecek bir sırra ya da bilgiye sahip olunduğunu da bildiren rüya, baskı altında olan psikolojiyi de ifade eder.

4
3
2
0
1
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡