1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Yabancı Birinin Elinde Kuranı Kerim Görmek

Rüyada Yabancı Birinin Elinde Kuranı Kerim Görmek

Kötü yola düşmüş, inancını kaybetmiş, yalanlarla dolu bir hayatın içinde kaybolmuş birine yardım ederek doğru yolu bulmasına yardım edileceğine yorumlanır. Kişinin bir başkasına yapacağı yardımla kazanacağı büyük sevabın müjdesidir.

Rüyada Annenin Kuranı Kerim Okuduğunu Görmek / Rüya sahibinin başına ne gelirse gelsin asla ailesine verdiği değeri eksiltmeyeceğini ve onların hayır dualarını alacağını, anne ve babasına saygıda kusur etmediği gibi, işlerinin de yolunda gideceğini, kalbini temiz tuttuğu, Allah yolundan ayrılmadığı için bereketli olan kazancının daha da artacağını ifade eder.

Rüyada Mezar Başında Kuranı Kerim Okumak

Vefat etmiş aile büyükleri için hayır yapılacak olduğuna, yoksullara para verileceğine veya camide yardım dağıtılacağına alamet eder. Kişinin kazancının bir kısmını daima yoksullar için dağıtacağını, hayırlı bir evlat olacağını, evliliğinde de, çalışma hayatında da asla sıkıntı yaşamayacağına yorumlanır.

Rüyada Kuranı Kerim Okutmanı Olmak

Devlette alınacak bir görevle pek çok insanın hayatını iyileştirecek, doğru yolu bulmalarına yardım edecek, fakirlikten kurtulmalarını sağlayacak işler yaparak sevap kazanmak, iyi bir yönetici olmak, haksızlıklar karşısında dik durmak anlamındadır. Büyük bir devlet adamı olunacağına, ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına da haber verir.

Rüyada Birine Kuranı Kerim Okumak

Zor günler yaşayan, bir türlü sıkıntılarından kurtulamayan bir tanıdığın durumundan üzüntü duyarak ona el uzatacak olmaya, bu kimseye verilecek maddi yardıma alamettir. Rüya sahibinin hakkı olanı alacağına, haramdan uzak durduğu gibi, tüm çevresini de İslam konusunda eğiteceğini ifade eder.

Rüyada Kuranı Kerim Okuyan Çocuk Görmek

Hayırlı işler yapan, vatana, millete yardımı dokunacak evlatlar yetiştirecek olmanın işareti olduğu gibi, çocuk sahibi olmayanlar için mucizevi bir gebeliğin de habercisidir.

Rüyada Camide Kuranı Kerim Okumak

Allah’ın lütfuna erişmeye, hayırların en güzeline kavuşmaya, her muradın gerçek olmasına, müjdeli haberlere ve sağlık sorunu yaşamadan geçirilecek, uzun bir ömre yorumlanan rüya, hastalıklara deva bulmaya da alamet eder. Camide Kuran okuyan kişinin evine darlık girmez. Eli her zaman bol olur ve kazancı, rızkı artar.

HABERE YORUM KAT