1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Yola çıkmak, planlanan her işi zamanında bitirmek ve çalışmaların karşılığı alındığı için rahatlayıp, kendini şımartmak manasındadır. Ayrıca kişinin ailesinin de kendisini fazlaca düşündüğüne ve ehemmiyet gösterdiklerine de delalettir.

Rüyada Siyah Kurbağa Görmek / Birine kızarak alevlenmek, kin duymak ve uzun süre o kimseye öfkeyle yaklaşmak anlamına gelir. Hoşa gitmeyecek ve aynı zamanda kişiyi şaşırtacak bazı sözler duymak, en yakın arkadaşların arkadan konuştuğunu duymak olarak da tabir edilir.

Rüyada Üstüne Kurbağa Sıçraması

İş yerinde kişiye yıkılacak angarya bir işin daha sonra görev haline geleceğine, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine yorumlanır. Özel yaşantıda sevilen biriyle buluşarak hasret gidermek ve kederli düşüncelerden arınmak demektir. İyi, vefalı ve kişiyi çok seven dostların olduğuna, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların kişiyi daha da mutlu edeceğine tabir edilir.

Rüyada Elinde Kurbağa Tutmak

Güzel bir rüyadır ve elinde kurbağa tutan kişinin kendi işyeri olur. Ticarethane açmak, küçük ama temiz bir gelir sayesinde kısa sürede borçları toparlayıp, düzenini kurmak manasına gelir. Kişinin elindeki az sermayeyi akıllıca kullanarak istediği noktaya yavaş yavaş geleceğini, bu süreçte destek görmese bile, motivasyonunu kaybetmeyip, inancını zayıflatmayacağını da tabir eder.

Rüyada Ölmüş Kurbağa Görmek

Ölmüş kurbağa, bir şeyden vazgeçmek, evliliğini bitirmek, nişan atmak, sevilen biriyle yolları ayırmak ya da ortaklıktan çıkmak anlamına gelir. Bir şeyin veya bir durumun biteceğini işaret eder ve her zaman kötü anlama gelmez. Kişi için hayırlı olan bir duruma yorulmalıdır. Biten her ne ise, daha sonra rüya sahibinin bu yüzden sevineceğini ve hayatının yeni halini daha çok seveceğini, kendisini daha mutlu ve hafiflemiş hissedeceğini de ifade eder.

Rüyada Kurbağa Görüp Korkmak

Gereksiz evham yapmak, herkese şüpheyle bakmak ve olmadık sorunlar yaratmak demektir. Kişinin hayatının daha mükemmel olmasını isterken, çok fazla ince eleyip sık dokumasından dolayı biraz rahatsızlık yaratacağını, etrafıyla olan ilişkilerinde de pürüzler yaşanacağını tabir eder. Gelen iyi bir haberi önemsememek, çıkan bir fırsatı olması gerektiği gibi değerlendirememek demektir.

Rüyada Evde Kurbağa Beslemek

Aileye mensup herkesle konuşarak, onların dertlerini, sorunlarını çözmek için çare aramak demektir. Kişinin çevresinde bir değişikliğe gideceğine, kendisine yük olanları, ikiyüzlü kişileri ve yalancıları dışlayacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına tabir edilir.

Rüyada Kurbağayla Konuşmak

Dedikodu yapmayı çok sevmek ve başkalarının hayatlarına karşı önüne geçilmez bir merak duyulduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu özelliği yüzünden pek çok kimseyle tartışmalı ortamlara gireceğine, küskünlüklerin oluşacağına ama bir türlü huyundan vazgeçmeyeceğine delalet eder. Boş bir inadın, yanlış hareketlere devam etmenin sonucunda yalnız kalınacağını da tabir eder.

Rüyada Gölde Kurbağa Görmek

Mal varlığına eklenecek yeni mülklerin, sahip olunan ev veya arsaların ciddi miktarlarda değer kazanmasının ve kişinin sadece gayrimenkulleriyle bile hayal ettiğinden daha zengin biri olacağının ifadesidir.

HABERE YORUM KAT