1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saadet Pendik Kadın Kollarından Seçmen Taraması

Saadet Pendik Kadın Kollarından Seçmen Taraması

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı 25. Dönem Milletvekili seçimleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Saadet Pendik Kadın Kollarından Seçmen Taraması

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı 25. Dönem Milletvekili seçimleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Pendik İlçe Kadın Kolları tarafından organize edilen ve İstanbul I. Bölge İl Kadın Kolları mensubu 72 hanımla Pendik Doğu mahallesinde seçmen taraması yaptı. Sabah kısa açılış toplantısı ile başlayan program, üye standı, seçmen taraması, ev sohbeti şeklinde gerçekleşti.

Açılış toplantısında konuşan Pendik İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Çalaz, ”Çalışmalarının Allah’ın rızasından başka bir gaye için yapılmadığını söyleyerek “Bir insanın neyi dert edindiği çok önemlidir” dedi. Ülkenin huzuru, barışı için, kardeşlik için Saadet Partisi canla başla çalışma yapmaktadır. Türkiye’nin güçlü olma potansiyeli olup ta güçsüz bir ülke olduğunu ifade eden Çalaz, Türkiye’nin ekonomik bakımdan güçlü olmadığı için dış politikada güçlü adımlar atamadığını belirtti. Bugün burada seçmenlere bildiğimiz doğruları anlatmaya çalışacağız, bu hayırlı görev için İstanbul’umuzun dört bir yanından gelen teşkilat mensupları kardeşlerimize teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

Toplantı sonunda bir grup Doğu Mahallesi dosyalarını alarak seçmen taraması yapıldı. Bir gurup ise Pendik’in değişik mahallelerinde ev sohbeti gerçekleştirdiler. Ayrıca gün boyunca Pendik merkez ve Velibaba mahallesinde olmak üzere iki stand açarak yapılan çalışmalar seçmene duyuruldu, üye kayıtları yapıldı.

 

HABERE YORUM KAT