Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Asya ve Derin aynı masada!

Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir ilgi ile takip edilen Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Asya, Volkan, Derin, Gönül ve Haluk’un aynı masada oturuyor. Peki Asya her şeyi anlatacak mı? İşte Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı haberimizde!

Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Asya ve Derin aynı masada!

Sadakatsiz ekranlara gelen son bölümüyle yine izleyicileri heyecan dolu bir akşam yaşattı. Baş rollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Eren Vurdem gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı da merakla bekleniyordu. Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı haberimizde...

gfgfgf.png

SADAKATSİZ 5. BÖLÜM FRAGMANI

 

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Volkan'dan boşanmak için delil toplamaya çalışan Asya, beklenmedik olayların içinde kalıyor. Yaşadığı ihanetin ağırlığı altında ezilse de bunu belli etmeden hayatına devam etmek zorunda olduğunu anlıyor. Oğlu Ali'nin bu durumdan en çok etkilenen kişi olacak olması da Asya'yı ayrıca yaralıyor.

Öte yandan intikam planları da yapan Asya, yavaş yavaş harekete geçmeye başlıyor.

Asya, kayınvalidesi Saliha’nın yanından evine döndüğünde, kendini oğlu Ali ile beklenmedik bir konuşmanın içinde bulur. Ertesi gün aldıkları bir haber ise, Asya ile Volkan’ı derinden sarsar ve Asya’nın yeni bir karar almasına sebep olur. Bu yeni kararın sonunda tanık olduğu şey ise, Asya’nın gözünü karartacak, gizemli ve sert bir oyunun başlangıcı olacaktır.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡