1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Sağlık Bakanlığı heyetinden kutlama yolunda yaralananlara ziyaret

Sağlık Bakanlığı heyetinden kutlama yolunda yaralananlara ziyaret

KAMU Hastaneleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye, Bütçe ve Muhasebe İşlemleri Daire Başkanı Özkan Arslan, beraberindeki heyet ile 1 Mayıs Emek ve Dayanışma...

Sağlık Bakanlığı heyetinden kutlama yolunda yaralananlara ziyaret

KAMU Hastaneleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye, Bütçe ve Muhasebe İşlemleri Daire Başkanı Özkan Arslan, beraberindeki heyet ile 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları için yola çıkan işçileri taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada yaralanan 13 kişiyi, tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret etti.

Dünkü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Şanlıurfa'ya giden sağlık işçilerini taşıyan midibüs, bir otomobil ve bariyerlere çarparak devrildi. Kazada 5 işçi hayatını kaybederken, 13 işçi yaralandı. Yaralılar çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

Kazanın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye, Bütçe ve Muhasebe İşlemleri Daire Başkanı Özkan Arslan başkanlığındaki heyet, Şanlıurfa'ya geldi. Heyet tedavileri süren 13 yaralıyı tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret ederek, sağlık durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Yaralılardan 3'ünün hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

FOTOĞRAFLI

DHA

HABERE YORUM KAT