1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Sağlık Bakanlığı İstanbul İli Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Alımı | Kura Tarihi ve Sonuçları

Sağlık Bakanlığı İstanbul İli Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Alımı | Kura Tarihi ve Sonuçları

Sağlık Bakanlığı tarafından İstanbul İlinde görevlendirilmek üzere Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım mesleğinde açılan Kamu Sürekli işçi alım ilanının kura tarihi sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ve kamu ilanının özet bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı İstanbul İli  Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Alımı | Kura Tarihi ve Sonuçları

Sağlık Bakanlığı İstanbul İli  Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Alımına başvuruda bulunabilmek için gerekli olan öğrenim düzeyi, Mezun olunan Bölüm program, Nitelik Koşullar, Çalışma Periyodu, Kura tarihi ve yeri ile sınav tarihi ve yeri bilgileri özet olarak aşağıda verilmiştir.

İlgili kamu ilanına başvurular 31.12.2018 – 04.01.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

İlgili ilan Devlet Personel Başkanlığının Resmi İnternet Sitesinde yayınlanmıştır.

( İlan Detaylarına Ulaşmak İçin Tıklayınız )

İlanlar hakkında detaylı bilgi almak için İŞKUR Resmi İnternet Sitesinin ziyaret edebilirsiniz ( Şifre ile giriş yapılarak detay bilgilerine ulaşılabilmektedir ) .Talep koşullarını karşılamanız halinde İŞKUR Resmi İnternet Sitesi üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi ikametgahınıza en yakın İŞKUR Hizmet Merkezine giderek te başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Sürekli İşçi Alım İlanı

ÇALIŞTIRILACAĞI İLİ

İSTANBUL SOSYALLEŞTİRME BÖLGESİ

MESLEK ADI

Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Ve Arıza Giderme Elemanı

KADRO SAYISI

84

ÖĞRENİM DÜZEYİ

EN AZ ORTAÖĞRETİM (LİSE VE DENGİ) EN ÇOK ÖNLİSANS

MEZUN OLUNAN BÖLÜM/PROGRAM

BU UNVANA BAŞVURACAK ADAYLARIN AŞAĞIDAKİ ŞARTLARDAN EN AZ BİRİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. İ. ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI VE DALLARINDAN MEZUN OLMAK. 2. BİLGİSAYAR VE ENFORMASYON SİSTEMLERİ, BİLGİSAYAR DONANIMI, BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE YÖNETİMİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ, MUHABERE VE ELEKTRONİK BİLGİ SİSTEMLERİ ÖNLİSANS PROGRAMLARININ BİRİNDEN MEZUN OLMAK.

NİTELİK / KOŞUL

 

ÇALIŞMA PERİYODU

BELİRSİZ SÜRELİ (DAİMİ)

STATÜSÜ/KİŞİSEL DURUMU

NORMAL

GÖREV YERİ

GÖREV YERİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİNCE BELİRLENECEKTİR.

KURA TARİHİ VE YERİ

15 OCAK 2019 09.00-18.00 ANKARA

SINAV TARİHİ VE YERİ

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİNCE BELİRLENEN TARİH, YER VE SAATTE SÖZLÜ SINAV YAPILACAKTIR.

 

Sağlık Bakanlığı İstanbul / Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Sonuçları, Nihai Listesi Ne Zaman Açıklanacak?

İstanbul İlinde Sağlık Bakanlığı tarafından açılan Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım Mesleğindeki sürekli işçi alım ilanına başvuran ve Talep Şartlarına Durumu Uyan Adayların Kura, Sınav Ve Diğer Hususlarla İlgili Duyuruları, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (www.yhgm.saglik.gov.tr) İle İl Sağlık Müdürlüklerinin İnternet Adreslerinde İlan Edilecektir. Adayların ilgili link üzerinden takip yapmaları gerekmektedir.

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATI HİZMET BİRİMLERİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İLANI

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden 6.409 sürekli işçi alınacaktır. Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır.

Şartları uyan adaylar, başvurularını 31 Aralık 2018 – 04 Ocak 2019 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüğüne – Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

 AÇIKLAMALAR

1. İlan edilen kadrolara yapılacak sınavda başarı göstererek atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

2. Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir işyeri (çalıştırılacağı il) ve bir meslek koluna başvuru yapacaktır.

3. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Genel Açıklamalar ve Başvuru Detaylarının Devamı İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT