1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sağlık Hizmetlerine Destek Derneğinden "Şahin'e" Ziyaret

Sağlık Hizmetlerine Destek Derneğinden "Şahin'e" Ziyaret

Sağlık Hizmetlerine Destek Derneğinden "Şahin'e" Ziyaret

Pendik Sağlık Meslek Derneği Başkanı Müslim Şahin, Yönetim kurulu ile 2’nci dönemde yeniden seçilen Pendik Belediye Başkanı Dr.Salih Kenan Şahin’i Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde Ziyaret etti.

Pendik Sağlık Meslek Derneği Başkanı Müslim Şahin, Derneğin faaliyetleri konusunda başkan Kenan Şahin’e bilgiler verdi.

Ziyarete Derneğin Başkanı Müslim Şahin, Başkan Yardımcısı Enver Tuksal, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çimen, Muzaffer Karatay ve Saim Demircan katıldı.

Pendik Belediye Başkanı Dr. S. Kenan Şahin “ Devlet hastaneleri kapsamında 2019’a 219 projesi içerisinde yer alan devlet hastanelerini yenileme projelerini yöneti kurulu ile paylaşarak istişareler yaptı.

Pendik Devlet Hastanesi Planlaması Devam ediyor

Samimi bir sohbet eşliğinde geçen konuşmada pendik devlet hastanesinin yeniden planlanması konusunda bilgiler veren Başkan Kenan Şahin arsa sorunları ve planlaması çözüldükten sonra en kısa zamanda Pendik Devlet Hastanesi daha güzel bir görünüme daha kullanışlı bir hale geleceğini söyledi.

“SGK İstasyon Polikliniğine , İstasyon poliklinikleri, Kaynarca Semt Polikliniğine ”

Projeleri kapsamında konuşmaya devam eden Kenan Şahin ”SGK’nın bulunduğu sıkışık binadan taşınarak İstasyon polikliniklerinin olduğu yere , İstasyon polikliniğinin ise Kaynarca Semt Polikliniğine taşınması konusunda yoğun bir çalışma gerçekleştirdiğini kaydederek bu konuda pendik Sağlık Meslek Derneğinin de fikirlerini aldı. Müslüm Şahin bu konuda ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirterek gerekirse Sağlık Bakanlığı ile bile temasa geçeceğini kaydetti.

Ziyaret Toplu fotoğraf Çekiminin ardından son buldu

Haber: Yusuf Saray

Bölge Gündem Gazetesi

Etiketler :

HABERE YORUM KAT