1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Şahinbey Ampute Futbol takımına 3 Rus oyuncu

Şahinbey Ampute Futbol takımına 3 Rus oyuncu

Ampute Futbol Süper Lig'inde ilimizi temsil eden Şahinbey Belediyespor Ampute Futbol Takımı, Rus oyuncular Muslım Tcuntcaev, Aslambek Shakhbulatov ve Isa Mıshaev'i...

Şahinbey Ampute Futbol takımına 3 Rus oyuncu

Ampute Futbol Süper Lig'inde ilimizi temsil eden Şahinbey Belediyespor Ampute Futbol Takımı, Rus oyuncular Muslım Tcuntcaev, Aslambek Shakhbulatov ve Isa Mıshaev'i renklerine bağlayarak kadrosunu güçlendirdi.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Ampute Futbol Takımı, forvet ve orta Saha mevkiine yaptığı 3 transferle kadrosunu güçlendirdi. Kulüp Başkanı Cuma Güzel'in odasında yapılan imza törenine teknik heyet ve sporcular katıldı.

Önemli transferler

Laman-Az Ampute Futbol takımında oynayan Forvet Isa Mıshaev ,MuslımTcuntcaev ve orta saha oyuncusu Aslambek Shakhbulatov aynı zamanda Rusya Ampute Milli Takım formasını da giyiyorlar. Ampute Futbol Liginde başarılı olmak adına çalışmalara devam ettiklerini belirten Cuma Güzel, "Ampute Futbolu Gaziantep'te fark oluşturmak adına önemsiyoruz. Sporun farklı dallarının yayılmasını istiyoruz. Ampute takımımızı ligde en iyi yerlere gelecek şekilde kurduk. Daha öncede birçok transfer yapmıştık. Şimdide Forvet ve Orta saha mevkiine 3 yeni transfer yaptık. Rus asıllı MuslımTcuntcaev,Aslambek Shakhbulatov ve Isa Mıshaev transfer ettik. Her üç oyuncu da çok büyük başarılara imza atmış oyuncular. Takımımıza katkı sağlayacaklarından eminim. Transferlerin takımımıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Başkan Güzel aynı zamanda Akkent Spor Köyüne Ampute Futbol Takımı için yeni bir futbol sahası daha inşa ettiklerini sözlerine ekledi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT