1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Salihli MHP’de istişare toplantısı

Salihli MHP’de istişare toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Salihli MHP’de istişare toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın başkanlığında Gümüş Kafe'de gerçekleştirilen istişare toplantısına başta Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda olmak üzere Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, İbrahim Karaca ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, sendika temsilcileri Yüksel Karademir, Nurullah Şentürk, Fevzi Çakmak, Kenan Özdemir ve Mustafa Yıldırım ile parti yönetim kurulu üyeleri katıldı. Daha önce MHP İlçe Teşkilatı olarak sendika temsilcileri ile bir araya geldiklerini ifade eden İlçe Başkanı Mehmet Akın, bu sefer sendika temsilcilerini Belediye Başkanı Zeki Kayda ve belediye başkan yardımcıları ile bir araya getirerek, sorun, öneri ve talepleri hep birlikte konuşmak amacıyla bu istişare toplantısını gerçekleştirdiklerini ifade etti. Toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı Akın, "Biz büyük bir aileyiz. Kendi aramızda, konuşarak, bir olup, diri olup, aşamayacağımız, çözemeyeceğimiz, engel ve sorun yoktur" dedi.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ise istişare toplantısında 3 yılda yapılan hizmetlerden bahsedip, devam eden ve yapılacak olan hizmetleri sendika temsilcileri ile paylaştı. Başkan Kayda, birlikte olmanın her zaman kendilerine güç verdiğini ifade etti. MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, sendika temsilcilerinin sorunları ve taleplerinin dinlendiği bu tür istişare toplantılarını düzenli olarak gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT