1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sami Daltaban "Pendik'i Yönetmeye Hazırız"

Sami Daltaban "Pendik'i Yönetmeye Hazırız"

Sami Daltaban "Pendik'i Yönetmeye Hazırız"

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyük Birlik Partisi Pendik Belediyle Başkan Adayı Sami Daltaban, vatandaşın teveccühüne mazhar olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Büyük Birlik Partisi'nin her kesim tarafından sevilen bir siyasi hareket oluğuna dikkat çeken Sami Daltaban, "Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun, oldukça sağlam bir zemin üzerine inşaa ettiği Büyük Birlik Hareketi, her zaman olduğu gibi bu seçimde de vatandaşta karşılık buluyor. Gerek esnaf ziyaretlerimizde, gerek sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığımız toplantılarda bu gerçeği bizzat yaşıyoruz. Halkın sevdiği ve teveccüh gösterdiği bir siyasi partiyiz. Bu ilgi diğer siyasi partilere nasip olmuyor."dedi.

Pendik Belediye Başkahnlığını kazanma noktasında emin adımlarla yol aldıklarına da dikkat çeken Daltaban, " Pendik'te birinci partiyiz. AK Parti'yi geçmiş durumdayız. Projelerimizle, kadromuzla Pendik'i yönetmeye hazırız. Anadolu'daki belediyelerimiz hizmetin en güzel örneğini vermekteler. İnşaallah 31 Mart sabahı bizde Pendik'te hizmet üretmeye başlayacağız."ifadesinde bulundu.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT