1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Hatayspor'dan ayrılık iddialarına yalanlama!

Hatayspor'dan ayrılık iddialarına yalanlama!

Hatayspor, kulübü şampiyon yapan teknik direktör Mehmet Altıparmak ile yolları ayırma kararı aldığı haberlerine ilişkin yalanlama yayınladı.

Hatayspor'dan ayrılık iddialarına yalanlama!

beIN SPORTS'un son dakika olarak paylaştığı haberde Mehmet Altıparmak ile Hatayspor'un yollarının ayrıldığı söylenmişti. Hatayspor kulübü sosyal medya üzerinden habere ait yalanlama yayınladı.

İŞTE HATAYSPOR'DAN YAPILAN AÇIKLAMA

Basında ve sosyal medyada teknik direktörümüz Mehmet Altıparmak ile yollarımızı ayırdığımız şeklinde çıkan haberler doğruyu yansıtmamaktadır. Yönetim Kurulumuz gelecek sezon planlamasına, bu hafta içinde yapacağı toplantılarla başlayacaktır. Resmi yayın organlarımız dışında çıkan haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Saygılarımızla Hatayspor Yönetim Kurulu

"HATAY HALKINA ARMAĞAN OLSUN"

Şampiyonluk sonrasında duygularını dile getiren teknik direktör şampiyonluğu Hatay halkına armağan etti.

Altıparmak, "Öncelikle şampiyon olmak çok güzel bir şey. Yaptığımız işin en üst seviyesi. Bir şehrin 53 yıllık özlemini bitirdik. Allah'a şükür bugün bunu gerçekleştirdik. Bu şampiyonluk bütün Hatay halkına armağan olsun. Futbolcularıma teşekkür ediyorum. Hak ettikleri şampiyonluğu elde ettiler. Bizimle olan yönetimimize, taraftarımıza, tesisteki çalışan herkese teşekkür ediyorum. Biz çok zorlandık, emek harcadık ama mutlu sona ulaştık. Şampiyonluğun kutlamalarını yapacağız. Burada emeği olan İlhan ve Bayram hocamıza da teşekkür ediyoruz. Benim kişisel olarak üçüncü şampiyonluğum bu. Hak ettiğimiz şampiyonluğu kutlayacağız" ifadelerini kullandı.

Onur Çelik
Spor Editörü
HABERE YORUM KAT