1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şampiyon Rauf Denktaş Lisesi

Şampiyon Rauf Denktaş Lisesi

Şampiyon Rauf Denktaş Lisesi
      Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Gençlik Günleri,   futsal(salon futbolu)  finaliyle sona erdi. Turnuvanın son maçında Kurtköy Anadolu Lisesi’ni 9-0’lık farklı bir skorla yenen Rauf Denktaş Lisesi şampiyon oldu.
 
      Gençlere 15 gün boyunca sporla dolu heyecanlar yaşatan ‘Pendik Gençlik Günleri’, futsal (salon futbolu) finali ile sona erdi. Pendik Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvanın finalinde Kurtköy Anadolu Lisesi’ni 9-0’lık skorla yenen Rauf Denktaş Lisesi şampiyon oldu. Rauf Denktaş Lisesi futbolcuları, zaman zaman sert müdahalelerin de yaşandığı karşılaşmayı baştan sona üstün götürerek zafere ulaşmayı başardı.  Futsal turnuvalarında daha önce de şampiyon olan lacivert mavili futbolcular, müzelerine yeni bir kupa götürmenin sevincini yaşadılar.
 
Pendik Endüstri ve Meslek Lisesi hükmen galip
 
      Turnuvanın üçüncülük maçının ise finale kalmayı başaramayan diğer iki yarı finalist  Pendik Anadolu Lisesi ile Pendik Endüstri ve Meslek Lisesi arasında oynanması bekleniyordu. Ancak Pendik Anadolu Lisesi karşılaşmaya çıkmayınca Pendik Endüstri ve Meslek Lisesi hakem kararıyla maçı 3-0 hükmen kazanarak, turnuvayı üçüncü tamamladı. Maçların ardından dereceye giren takım futbolcularına madalyaları ve kupaları takdim edildi. Hediyeleri ise daha ileri bir tarihte  Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin tarafından verilecek.

HABERE YORUM KAT