1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Şampiyon´dan Ziyaret

Şampiyon´dan Ziyaret

Şampiyon´dan Ziyaret

      WAKO Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Kenan Günaydın, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Avrupa Şampiyonu Günaydın, çalışmalarında en önemli desteği veren Başkan Yazıcı'ya teşekkür etti.

      Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliği (WAKO) Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda, erkekler 67 kiloda mücadele eden Tuzla Beledıye Spor Kulubu sporcusu Kenan Günaydın zorlu maçları başarıyla tamamlayarak Avrupa Şampiyonu oldu.

      Şampiyonadaki başarısıyla takdir toplayan Kenan Günaydın, 1. Turda Slovakyalı Miroslav Madzini'yi, 2. Turda Ukraynalı Volodymyr Demchuk’u, 3. Turda Fransız Boris Essere‘yi, 4. Turda Rus Shamil Abdulmedzhidov’u ve 5. Turda da Belaruslu Andrei Khamionak'ı yenerek Avrupa Şampiyonluğuna uzandı.

Dünya Şampiyonluğu Sözünü Verdi

      Tuzla belediye Spor Kulübü yöneticileri ile birlikte Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'yı makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür eden Şampiyon Kenan Günaydın, hazırlıklarını sürdürdüğü Dünya Şampiyonası'nda da birincilik hedefiyle mücadele edeceğini ifade etti.

       Şampiyonu başarılarından dolayı tebrik eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da, Avrupa Şampiyonasında Milli Marşımızı söyleten ve ülkemizi başarıyla temsil eden Kenan Günaydın'la gurur duyduğunu ifade ederek, Tuzla Belediye Spor Kulübü sporcularının Avrupa ve Dünya Şampiyonalarındaki başarılarından büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Başkan Yazıcı, yakında yapılacak olan Dünya Şampiyonası'nda da sporculardan şampiyonluk beklediğini ifade etti.

HABERE YORUM KAT