Sarıgöllü öğrencilere trafik eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu tarafından imzalanan protokol gereği Sarıgöl'de okul öncesi ve ilkokul çağındaki öğrencilere...

Sarıgöllü öğrencilere trafik eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu tarafından imzalanan protokol gereği Sarıgöl'de okul öncesi ve ilkokul çağındaki öğrencilere trafik eğitimi verilmeye başlandı.

Sarıgöl Hüseyin-Sermin Tüfekçi Anaokulu öğrencilerine Milli Eğitim Bakanlığı ve Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu tarafından imzalanan protokol gereği trafik eğitimi verildi. Eğitimlere, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yasemin Oral, Hüseyin-Sermin Anaokulu Müdürü Meryem Karakuş, Köksal Sürücü Kursu eğitmenleri Yusuf Köksal ve Mehmet Hatipoğlu katıldı. Öğrencilere video eşliğinde trafik eğitimi veren Köksal ve Hatipoğlu zaman zaman öğrencilerle trafik konuları hakkında seviyelerine uygun sorular sorarak olumlu cevaplar aldılar. Öğrencilere trafik konularında dikkatli olmalarını önerdiler. Sarıgöl'de okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine yönelik trafik eğitim çalışmalarının devam edeceğini belirten Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yasemin Oral, "İlk eğitim çalışmalarımızı okul öncesi öğrencilerimizden başladık. Planlanan program gereği ilkokullarda da trafik eğitimimiz yapılacak" dedi.

Sarıgöllü öğrencilere trafik eğitimi

Sarıgöllü öğrencilere trafik eğitimi

KAYNAK:

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar