1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şarkıcı İzel albüm için ameliyatını erteledi

Şarkıcı İzel albüm için ameliyatını erteledi

Bir dönem aşk yaşadığı Sinan Akçıl ile birlikte bir araya gelen şarkıcı İzel albüm hazırlığında. Lenf benzlerinden ameliyat olacağını söyleyen İzel albüm için ameliyatı ertelediğini belirtti.

Şarkıcı İzel albüm için ameliyatını erteledi

Sinan Akçıl için "Onun bana gel demesi yeter" diyen İzel albüm için ameliyatını erteledi. Seslendireceği şarkı için bir araya gelen çift muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; şarkıcı İzel ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün şarkıcının proje albümünde seslendireceği şarkının kayıtları için stüdyoda bir araya geldi.

ALBÜM İÇİN AMELİYATINI ERTELEDİ

14 Şubat'ta müzikseverlerle buluşacak albüm ile ilgili konuşan İzel, ameliyat gününü bir dönem aşk yaşadığı eski sevgilisi Sinan Akçıl'ın albümünde şarkı söylemek için ertelediğini söyledi.

Şarkıcı İzel albüm için ameliyatını erteledi

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İzel, şunları söyledi:

"BANA 'GEL' DEMESİ YETER"

Sinan Akçıl’ın bana 'Gel' demesi yeter, onunla çalışmam için. Normalde bugün lenf bezlerimden bir operasyon geçirecektim. Sinan Akçıl projesi için ameliyatımı çarşamba gününe erteledim.

Şarkıcı İzel albüm için ameliyatını erteledi

"BÜYÜK BİR OPERASYON DEĞİL"

Sevenlerim endişelenmesin, büyük bir operasyon değil. İleride büyük bir sıkıntı çıkmasın diye lenf bezlerimi alacaklar.

Şarkıcı İzel albüm için ameliyatını erteledi

"15 YIL BEKLEDİM"

Sinan Akçıl’ın proje albümünde "Kararsızım" isimli şarkıyı seslendiren İzel, "15 yıl önce seslendirmek istediğim ancak yorumlayamadığım bir şarkıdır. Bu şarkıyı söylemek için 15 yıl bekledim. Bugün de koşa koşa bu proje için geldim çünkü şarkılar bana hayat veriyor. Bu projede olmasaydım çok üzülürdüm" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT