1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Sarp Bozkurt kimdir? Nereli ve kaç yaşında? | Sarp Bozkurt koronavirüse mi yakalandı? | Sağlık durumu nasıl?

Sarp Bozkurt kimdir? Nereli ve kaç yaşında? | Sarp Bozkurt koronavirüse mi yakalandı? | Sağlık durumu nasıl?

Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen oyuncu Sarp Bozkurt merak konusu oldu. Peki Sarp Bozkurt kimdir? Nereli ve kaç yaşında? | Sarp Bozkurt koronavirüse mi yakalandı? | Sağlık durumu nasıl? İşte detaylar....

Sarp Bozkurt kimdir? Nereli ve kaç yaşında? | Sarp Bozkurt koronavirüse mi yakalandı? | Sağlık durumu nasıl?

Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen oyuncu Sarp Bozkurt merak konusu oldu Peki Sarp Bozkurt kimdir? Nereli ve kaç yaşında? | Sarp Bozkurt koronavirüse mi yakalandı? | Sağlık durumu nasıl? İşte ayrıntılar....

SARP BOZKURT KİMDİR? NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Sarp Bozkurt 4 Ekim 1989 yılında İstanbul’da doğdu.

Sarp Bozkurt  Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun oldu. İlk oyunculuk tecrübesini 1999 yılında Baba Evi dizisinde yaşadı. Bu dizide 2 yıl rol aldıktan sonra tiyatro sahnesine geçiş yaptı. Tiyatroyla birlikte seslendirme hayatına da Harry Potter, Kediler ve Köpekler gibi filmlerle başladı.2010 yılında Komedi Dükkanı’na oyuncu olarak dahil oldu ve 2018’de TOLGSHOW dahil olmak üzere, bu konseptte 9 yıl boyunca 500’ün üzerinde doğaçlama gösteride yer aldı. Şimdiye kadar kariyerinde 8 tane sinema filminde rol aldı. İlk başrollerini “Hareket Sekiz” (2019) ve “Amacı Olmayan Grup” (2020) filmleriyle oynadı. Sarp Bozkurt "Sen Çal Kapımı" dizisinde Erdem karakterine hayat vermektedir.

SARP BOZKURT KORONAVİRÜSE Mİ YAKALANDI?

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan oyuncu Sarp Bozkurt'un koronavirüs test sonucu pozitif çıkmıştıı.

SARP BOZKURT SAĞLIK DURUMU NASIL?

Sarp Bozkurt'un rol arkadaşları  Anıl İlter ve Melisa Döngel'in sosyal medya hesaplarında 14 Nisan Çarşamba günü paylaşımda bulunmuştu.bulundu .

Anıl İlter, çektiği videoda  "Günlerdir bana neredesin diye soruyorsunuz. Benim moralim bozuk. Çünkü Sarp kardeşim Koronavirüs sürecini çok ağrılı, sancılı ve ateşli atlatıyor. Ona destek olmak amacıyla hem Instagram'da hem Twitter'da #Geçmiş olsun sarp etiketiyle paylaşımda bulunalım." ifadelerini kullanmıştı.

Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı!

Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı!

Sarp Bozkurt paylaşımlar sonrasından "İyi ki varsınız" diyerek şu açıklamalarda bulundu.

"Ben aslında tamamen geçmesini, tamamen iyileşmeyi bekliyordum söylemek için. Ama çok güzel bir hareket yaptı Anıl İlter sağ olsun. Morale ihtiyacım olduğunu düşünerek.

Tabii ki çok ağır geçiren insanlar var. Çok hafif geçiren insanlar da var. Ben neyse ki bir hafta hatta 8 gün olmak üzere evde geçirebildim bu dönemi.

Akciğerde tutulum var kortizon tedavisi ile kendime gelmeye çalışıyorum. Her geçen gün daha da iyiye gidiyorum. Bir şekilde ateşinin düşmesini bekliyorum. Çok şekersiniz"

SARP BOZKURT SEVİNDİREN HABERİ DUYURDU

Sarp Bozkurt, 19 Nisan Pazartesi günü sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile 7 Nisan Çarşamba günü pozitif çıkan koronavirüs test sonucunun negatif çıktığını duyurdu.

Sarp Bozkurt paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"7 Nisan Çarşamba günü pozitif çıkan covid testim bugün itibariyle artık negatif  Böyle geçirmeyi asla düşünmediğim bir süreçti. Hasarları henüz benimle ama dinlenerek üstesinden geleceğim. Hastaneye yatma noktasına kadar geleceğimi düşünmemiştim hiçbir zaman...

Doktorlarla geçirdiğimiz bütün kontroller sonucunda benden daha çok ihtiyacı olan insanların varlığına ikna olup evde tek başıma savaşmaya karar verdim. Bazen gece 40 dereceyle uyandım... Ateş düşürücüler gerçekten etki etmedi. Daha önce duymadığım kortizon tedavisi beni kurtardı

Ama sonunda bitti... Bana çok fazla şey kattı bu 15 günlük savaş... Her zaman iyi dileklerinizi hissettim... Bu gerçekten bambaşka bir güç.  İyi ki vardınız, iyi ki bana güç verdiniz.

Şimdi akciğerimi ve vücudumu dinlendirme vakti. Ruhsal ve bedensel bir detoksa hazırım."

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT