1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şebnem Bozoklu galada yere yuvarlandı

Şebnem Bozoklu galada yere yuvarlandı

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği “Türk İşi Dondurma” filminin galası önceki akşam Uniq Hall’de yapıldı. Galada Şebnem Bozoklu dengesini kaybedip yere yuvarlandı

Şebnem Bozoklu galada yere yuvarlandı

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği “Türk İşi Dondurma” filminin galası önceki akşam Uniq Hall’de yapıldı

Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Will Thorp’un başrolleri paylaştığı “Türk İşi Dondurma”nın galasına sanat dünyasının ilgisi büyük oldu. Keremcem, Erdal-Güzin Özyağcılar, İsmail Hacıoğlu, Belma Canciğer ve Bedri Baykam’ın davetliler arasında yer aldığı galada, ekip özel olarak dekore edilmiş alandan geçerek salona giriş yaptı.

Şebnem Bozoklu galada yere yuvarlandı

Şebnem Bozoklu galada yere yuvarlandı

Yapımcı Mustafa Uslu, gösterim öncesi yaptığı açıklamada, sinema sektörünün zor bir dönemden geçtiğini ifade etti: “Türk sineması zor günler geçiriyor. Ama biz Türk sinemasına ve seyircisine inanıyoruz. Onlar filmlerimizi seyretmeye devam ettiği sürece biz de böyle filmler üretmeye devam edeceğiz. Sinemayı bu kadar çok konuşursanız, ana haber bültenlerine taşırsanız seyirci sinemaya küser. Son 10 yılın en kötü 2 ayı yaşandı. Ama önümüzdeki günlerde her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyoruz.”

DENGESİNİ KAYBETTİ

Şebnem Bozoklu, salona girdiği sırada ayakkabısının azizliğine uğradı, dengesini kaybedip yere yuvarlandı.
Bacağını çarpan, kaval kemiği üzerinde kanama olduğu fark edilen oyuncuya ilk müdahale salonda yapıldı. Şebnem Bozoklu, acısına rağmen galayı terk etmedi.

Şebnem Bozoklu galada yere yuvarlandı

5c8b3fefae298b10bec03fe1.jpg

ŞEBNEM BOZOKLU KİMDİR?

Komedi türündeki projeleriyle ismini geniş kitlelere duyuran Şebnem Bozoklu’nun hayatı merak konusu olmaya devam ediyor. Canım Ailem dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Şebnem Bozoklu, bu dizide usta oyuncu Uğur Yücel ile başrolü paylaşmıştı. İşte Şebnem Bozoklu’nun hayatına ilişkin merak edilenler!

sebnem_bozoklu_kimdir_h669364_efcc8.jpg

Canım Ailem, Bizim Yenge ve Ulan İstanbul dizileriyle tanınan Şebnem Bozoklu, 25 Ağustos 1979 tarihinde dünyaya geldi. Baba tarafından Ispartalı; anne tarafından Mısır kökenli Siirtli bir ailenin çocuğu olan Şebnem Bozoklu’nun çocukluğu Suadiye'de geçti. 

1996'da Kadıköy Kız Lisesi'ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden 2000 yılında mezun oldu. 2001 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü'ne başlayan Bozoklu, 2004'te oradan mezun oldu. 2005-2006 yılları arasında Çisenti Tiyatro'da Sanat Dansı ile Mondi'nin yönetmenliğini yaptı. 2006-2007 yılları arasında TRT'nin Hazır Mısınız? yapımında canlı yayın sunuculuğu yaptı. Aynı yıllar arasında TRT'nin Elma Kurdu yapımında hem solistlik hem de kukla oynatıcılığı yaptı. 

Canım Ailem dizisi Şebnem Bozoklu’nun dönüm noktası oldu. Başarılı oyuncu Meliha rolüyle göstermiş olduğu başarıdan ötürü 36. Hürriyet Altın Kelebek'in (2009) En İyi Kadın Komedi Oyuncu ödülüne lâyık görülmüştür. 32. Radyo-Televizyon Gazetecileri Derneği Oskarları (2010) En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı.22 Eylül 2010'da Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı'nda İç Mimar Emre İzer ile evlendi. Evlilikleri 2016 yılına kadar sürdü.

 

HABERE YORUM KAT