1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Seçil Gür kimdir, nereli, kaç yaşında?

Seçil Gür kimdir, nereli, kaç yaşında?

2. Sayfa programının bugünkü konuğu olan Seçil Gür merak konusu oldu. Biz de haberimizde Seçil Gür kimdir, nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtına yer verdik. Detaylar haberimizde...

Seçil Gür kimdir, nereli, kaç yaşında?

TV8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'in sunduğu 2. sayfa programına konuk olan Seçil Gür merak konusu oldu. Silikon yaptıran ve sunucuların tepkisini aldıktan sonra kıyafet değiştiren Gür'ün hayatı merak ediliyor. Peki Seçil Gür kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar...

SEÇİL GÜR KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Seçil Gür, Almanya'nın Hof kasabasında doğdu. Aslen Adanalı'dır. Müzik hayatına 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası viola sanatçısı Meral Sayın'dan aldığı solfej dersleriyle başlayan Seçil Gür, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında İstanbul'a taşınmış İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünden mezun olmuştur.Eğitimi sırasında Nevzat Atlığ, Münip Utandı, Mustafa Doğan Dikmen, Cengiz Ünal, Emel Şenocak, Erol Uras, Sinem Özdemir, Mehmet Emin Bitmez, Nurlu Eral, Emin Baykırkık gibi hocalardan şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, uslup repertuar ve mimik diksiyon alanlarında eğitim almıştır.

2008 yılında Stüdyo Oyuncuları çatısı altında Şahika Tekand ve Esad Tekand'dan oyunculuk ve sanat tarihi üzerine eğitim aldı. Ayrıca eğitim kurumlarında eğitmenlik görevi de üstlenen Seçil Gür, aynı zamanda beste-söz yazarlığı yapmakta ve konser çalışmalarını dürdürmektedir. Seçil Gür, Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle adlı şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapmaktaydı. 

CELİL NALÇAKAN İLE BİRLİKTE Mİ?

Serdar Ortaç aşkı ile gündeme gelen şarkıcı Seçil Gür son dönemde sık sık magazin gündeminde yer alıyor.  Seçil Gür'ün adı son bir aydır oyuncu Celil Nalçakan ile anılır oldu.

Hatta Takvim'de yer alan habere göre ikili, Cihangir'de birlikte taksiye binerken bile görülmüş.

Seçil Gür kimdir, nereli, kaç yaşında?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
0
0
0
0
2
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT