1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seda Akgül ve Ebru polat kavgası giderek büyüyor

Seda Akgül ve Ebru polat kavgası giderek büyüyor

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından biri olan Seda Akgül, Ebru Polat için şişme bebek yorumunda bulunmuştu. O sözlere ise Ebru Polat'tan sert cevap geldi.

'Karantina sonrası her gün bir sevgilim olacak' diyen Ebru Polat’a 'Şişme bebek' diyen Seda Akgül'ün sözlerini duyan Ebru Polat bu sözleri duyunca Akgül’e sert çıkmış ve 'Kes lan sesini!' diyerek yanıt vermişti.

EBRU POLAT ARANIYOR

Akgül Polat'ın mini etekle dans etmesine de takılmış ve "aranıyor" yorumunda bulunmuştu. Polat Akgül'e inat banyoda beline havlu bağlayarak dans etti.

Seda Akgül ve Ebru polat kavgası giderek büyüyor

O anları yayınlarak ise "Düşmanların gözü yaşlı" notunu düştü. Polat daha sonra ise "Bir daha benim tarzıma, görüntüme, özgürlüğüme kötü kalpli ağzı lağım kokan dış kapının dış mandalları karışmasın" dedi.

 

NELER OLMUŞTU?

Akgül konuşmasında önce Polat'a "şişme bebek" dedi ardından ise "Çıkıp minicik eteğimle oynarsam aranıyorsun derler; istiyorum istiyorum demek ki bizim gibi kaç gündür adamsız kalsa ne yapacak" dedi.

Polat o açıklamanın üstüne "Kadının kadına şiddeti bitmiyor; bu kadın böyle kıskanç üslupsuz biri... Sataşmadığı kavga etmediği kimse kalmadı. bakmaz k.çının samsağına çıkar dağın yükseğin... Benden sana yar olmaz..." dedi.

Seda Akgül ve Ebru polat kavgası giderek büyüyorSeda Akgül ve Ebru polat kavgası giderek büyüyor

'KES LAN SESİNİ!'
Ardından ise şunları söyledi: "Beyaz Tv Seda kimsin bilmiyorum bir tarafının kılları ağarmış şu kadınlara karşı düşmanlığını bitir artık. Adamın canını sıkma kes lan sesini... Pis!"

HABERE YORUM KAT