1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Şehidin ismini taşıyan tabela yenilendi.

Şehidin ismini taşıyan tabela yenilendi.

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde şehit komando Kıdemli Üstçavuş Orhan Yazdıç'ın ismini taşıyan Galericiler sitesi tabelası Sungurlu Belediye Başkanlığı...

Şehidin ismini taşıyan tabela yenilendi.

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde şehit komando Kıdemli Üstçavuş Orhan Yazdıç'ın ismini taşıyan Galericiler sitesi tabelası Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından yenilendi.

Değişen hava şartları nedeniyle deforme olan tabelanın yenilenmesi için Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'le görüşen Şehidin Babası İdris Yazdıç'ın talebi doğrultusunda gerekli birimlere bilgi aktaran Başkan Şahiner tabelanın biran önce yenisi ile değiştirilmesi için talimat verdi..

Şehit evladının isminin bulunduğu tabelanın deforme olduğunu ve bunun hoş bir durum olmadığını söyleyen İdris Yazdıç, Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner'e konuyu ilettiğimde sağolsun kısa bir süre içerisinde konuya çözüm buldu. Kendisine ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Ülkemizin bekası için gözlerini kırpmadan kendi canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum diyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'de; "Sungurlu Belediyesi olarak yapmış olduğumuz parklarda ve tesislerde Şehitlerimizin isimlerini yaşatıyoruz. Onlar bizlerin rahat bir hayat sürmesi için canlarını hiçe saymış yiğit evlatlarımızdır. Şehitlerimiz için ne yapsak azdır bu hususta Orhan kardeşim ve tüm aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum" dedi.

Şehidin ismini taşıyan tabela yenilendi.

Şehidin ismini taşıyan tabela yenilendi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT