1. HABERLER

  2. SULTANBEYLİ

  3. Şehit Ateşi Bu Kez Sultanbeyli'yi Yaktı!

Şehit Ateşi Bu Kez Sultanbeyli'yi Yaktı!

Şırnak'ta, gazipaşa Mahallesi'nde teröristler tarafından açılan ateş sonucu başından vurularak şehit olan Jandarma Üsteğmen Rahim Çelik'in İstanbul Sultanbeyli'deki baba evine ateş düştü.

Şehit Ateşi Bu Kez Sultanbeyli'yi Yaktı!

Şırnak'ta, gazipaşa Mahallesi'nde teröristler tarafından açılan ateş sonucu başından vurularak şehit olan Jandarma Üsteğmen Rahim Çelik'in Sultanbeyli'deki baba evine ateş düştü.

TAZİYE ÇADIRI KURULDU

Sultanbeyli, Mehmet Akif Mahallesi, Kur'an Kursu Caddesi, Hünkar Sokak'taki evin yanında büyük bir taziye çadırı kuruldu. Çadırda ziyaretçilere yemek ikram edildi. Baba Güngör Çelik taziyeleri kabul etti.

ŞEHİT CENAZESİ PENDİK'TEN KALDIRILACAK

Şehit Jandarma Üsteğmen Rahim Çelik cenaze namazı 29 Nisan Cuma namazına müteakiben Pendik Sahil Müftülük Camii'nden kaldırılacağı öğrenildi.

SOKAK BAYRAKLARLA DONATILDI

Şehidin baba evinin bulunduğu tüm sokaklar ziyaretçilerin araçları ile trafiğe kapanmış durumda. Polis ve jandarma ekipleri tarafından güvenlik önlemi alınan sokak Türk Bayraklarıyla donatıldı.

GEÇİCİ GÖREVLE ŞIRNAK'A GİTMİŞTİ

Asıl görev yeri Muş olan Şehit Üsteğmen Rahim Çelik'in geçici görevle Şırnak'a gittiği belirtildi.

İKİZ ÇOCUKLARI VARDI

Şehidin 5 aylık İrfan ve Eymen adlı ikiz çocukları olduğu öğrenildi. Şehit Rahim Çelik'in cenazesi bu gece annesi ve eşinin gözetiminde İstanbul'a getirilecek.

ŞEHİT BABASI: VATAN SAĞOLSUN

Konuşmakta güçlük çeken şehit babası Güngör Çelik, "Vatan sağolsun. Allah bize sabır versin. İki tane ikiz torunumuz vardı. Muş'tan geçici görevle önce Cizre, sonra Şırnak'a geçti. Ne zaman döneceği belli değildi" dedi. - 

HABERE YORUM KAT