1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Şehit polis Hakan Yılmaz, ölüm yıldönümünde unutulmadı

Şehit polis Hakan Yılmaz, ölüm yıldönümünde unutulmadı

Geçtiğimiz yıl Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekat Polisi Şehit Hakan Yılmaz, isminin verildiği...

Şehit polis Hakan Yılmaz, ölüm yıldönümünde unutulmadı

Geçtiğimiz yıl Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekat Polisi Şehit Hakan Yılmaz, isminin verildiği İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve okul yönetimince unutulmadı.

Okul Müdürü Ziya Güler ve Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm eşliğinde önce şehir mezarlığındaki şehitliğe gidilerek şehidin mezarı başında Kur'anı Kerim ve dualar okundu. Sonrasında Şehidin Karaman'da ikamet eden ailesine ev ziyareti gerçekleştirildi.

Şehit babası İsmail Yılmaz, "Bu güzel cennet vatanımız için bir evladımı şehit verdim ve gerekirse bizde seve seve canımızı vermeye hazırız" dedi.

Okul Müdürü Ziya Güler, İmam Hatip Ortaokulu olarak okullarının bir şehit ismi taşıyor olmasından dolayı onur duyduklarını ifade etti. Ayrıca okul olarak ismine yakışır şekilde eğitim öğretim yapabilmenin gayreti içerisinde olacaklarını ve bu vesile ile vatanını seven ve vatanı için gözünü kırpmadan canını verecek şuurda nesiller yetiştirmenin derdinde olduklarını söyledi.

Ziyaret Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm tarafından okunan Kur'an tilaveti ve dualar ile son buldu.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT