1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Şehzadeler açılışlara hazırlanıyor

Şehzadeler açılışlara hazırlanıyor

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik mart ve nisan aylarının kendileri için oldukça yoğun geçeceğini belirterek, "Bu iki aç içerisinde birçok...

Şehzadeler açılışlara hazırlanıyor

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik mart ve nisan aylarının kendileri için oldukça yoğun geçeceğini belirterek, "Bu iki aç içerisinde birçok temel atma törenimiz ve açılış törenlerimiz olacak" dedi.

Şehzadeler Belediyesi mart ayı Belediye Meclis toplantısı yapıldı. Meclis toplantısında 10 adet komisyon raporu oy birliği ile kabul edilirken 7 adet teklif kabul edilerek ilgili komisyonlara havale edildi.

Şehzadeler Belediyesi Mart ayı Belediye Meclis toplantısı geçtiğimiz gün Kültür Sitesi Belediye Meclis salonunda yapıldı. Toplantı öncesinde meclis üyelerine belediyenin bir aylık hizmetleri ile ilgili bilgi veren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Belediye olarak birçok mahallemizde yoğun bir şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu noktada Cuma günü Kuşlubahçe Mahallemizde de önemli bir projemizi de hayata geçirdik. Yoğun bir katılımın olduğu açılış töreni ile Şehit Ömer Halisdemir parkımızın açılışının gerçekleştirdik. Şehzadeler Belediyesi olarak mart ve nisan ayları bizim açımızdan yoğun bir dönem olacak. Bu iki aç içerisinde birçok temel atma törenimiz ve açılış törenlerimiz olacak" dedi.

Konuşmaların ardından görüşülen 10 komisyon raporu oy birliği ile kabul edilirken 7 teklifte kabul edilerek ilgili komisyonlara havale edildi.

Şehzadeler açılışlara hazırlanıyor

Şehzadeler açılışlara hazırlanıyor

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT