1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Selen Görgüzel tabut başında poz verdi

Selen Görgüzel tabut başında poz verdi

Usta oyuncu Enis Fosforoğlu'nun cenaze töreninde tabut başında poz veren Selen Görgüzel'i eşi Hamdi Alkan fotoğraflarını çekti. Bu fotoğrafları görenler ise bu kadarına pes dedi

Selen Görgüzel tabut başında poz verdi

Enis Fosforoğlu, geçtiğimiz gün hayatını kaybetti. Cenazeye katılan ünlüler arasında Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel de katıldı. Cenaze başında tabuta sarılan Selen Görgüzel'i eşi Hamdi Alkan fotoğraflarını çekti

Tüm bu olanlara Selen Görgüzel ise şöyle cevap verdi:

"ÇOK CANIMI YAKTINIZ, HESAP VERECEKSİNİZ"

Selen Görgüzel Alkan kendisine gelen eleştiriler üzerine konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Alkan açıklamasında şunları söyledi:

"Bugüne kadar hayatımı evladımı ailemi hiçe sayarak beni bir magazin figürü haline getirmeye çalıştınız ses etmedim...Hepinizle arkadaşlık dostluk ettim onların da işidir dedim! ama bu sefer olmadı çok canımı yaktınız hem de acım varken yaptınız hiç bir zaman affetmeyeceğim... Bu haberi yapan hem Allah katında hem de adalet önünde hesabını verecek!

Selen Görgüzel tabut başında poz verdi

"KENDİNİZİ ALLAHLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ"

Vicdansızsınız! Lanet olsun sizin magazin anlayışınıza! Benim canımı acımı sorgulayacak kadar kendinizi Allahlaştırmaya kalkıyorsunuz! Baba dediğim Enis abimi kaybetmişim yüreğim dağlanırken tabut başındaki fotoğraflarımı paylaşıp acımı şova döndüren sizsiniz!

Selen Görgüzel tabut başında poz verdi

"HABER YAPAN SİZ, YERİLEN BEN"

Bir de tabut başında poz verdi diye haber yapmışsınız yazık size! Eşimden ben rica ettim. Enis babamın tabut ve cenaze fotoğraflarını çek diye çünkü hayat Instagram'dan ibaret değil. Aile arşivi denen bir şey var. Acını sevincini özel sakladığın! Ben çekip bir yerde mi paylaştım? çeken siz! Haber yapan siz! Yerilen ben! Enis baba çok özür dilerim böyle saçma sapan bir magazin haberinde adın benim yüzümden geçtiği için!"

Selen Görgüzel tabut başında poz verdiSelen Görgüzel tabut başında poz verdi

HABERE YORUM KAT