1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Semiha Yankı korku dolu anları anlattı! Armağan Çağlayan'a konuştu: "Adam üzerimi parçaladı"

Semiha Yankı korku dolu anları anlattı! Armağan Çağlayan'a konuştu: "Adam üzerimi parçaladı"

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olan Semiha Yankı, yıllar önce evinde bir inşaat işçisi tarafından saldırıya uğradığı korkunç anları anlattı. Yankı, "Adam üzerimi parçalarken feryadı komşular duydu. Ben çırılçıplak kaldım paramparça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı silahım vardı onu aldım" dedi.

Semiha Yankı korku dolu anları anlattı! Armağan Çağlayan'a konuştu: "Adam üzerimi parçaladı"

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan Dur Bir Dinle programına bu hafta ünlü şarkıcı Semiha Yankı konuk oldu.

Yıllar önce abisini gözünün önünde kaybettiğini anlatan Yankı, evinde uğradığı cinsel saldırı anını da tüm detaylarıyla anlattı.

"GÖZÜMÜN ÖNÜNDE ABİMİN BOYNU KIRILDI"

Yıllar önce sahnedeyken abisinin gözünde hayatını kaybettiğini söyleyen Semiha Yankı, "O gece bende sahnedeydim. Sahnede gözümün önünde oldu o olay. Abimin boynu kırıldı. Aynı zamanda kaburga da kırılıp akciğere saplanınca hem beyin kanaması hem de iç kanamasıyla kaybettik. 49 sene oldu. Babamın dengesini kaybetmesiyle alakalı, bir de çalıştığı mekanın tavanı alçak. Babam 1.90 boylarında, abim ise 1.70'lerde. tavan ise 2.50 filan. Yani ayakta dengede durmaya çalışırken abim ayağını tavana vurunca babamın başındaki Demir ile tavan arasına boynu kırılıyor" dedi.

"EVİMDE İNŞAAT İŞÇİSİNİN SALDIRISINA UĞRADIM"

Çengelköy'deki evinde bir inşaat işçisinin saldırısına uğradığını anlatan Yankı, "Çengelköy'deki evimde inşaat işçisinin saldırısına uğradım 8 sene psikoloğa gittim. Bu terastaki olayda ben Çengelköy'deki evime taşındım zaman karşıda inşaat var. Oradaki bir amela takmış bana kafayı. Evdeki çalışan kadın markete yolladım, bir sevgili bulmuş kadın gidiyor gelmiyor marketten. Gitse ve gelse bir şey yok. Cenk Koray'ı toprağa verdiğimiz gün ben evde terasta oturdum. dedi.

Semiha Yankı korku dolu anları anlattı! Armağan Çağlayan'a konuştu: Adam üzerimi parçaladı

"ADAM ÜZERİMİ PARÇALADI"

Kadını beklerken biri geldi arkadan. Seninle konuşmak istiyorum dedi kafa bir dünya. Ne istiyorsun filan dedim. 'Ben sana aşık oldum' dedi. daha Sonra biz boğuşmaya başladık. Elimi balkonun ferfojesine taktım. Adam benim üzerimi parçalarken sesimin feryadına evdeki çalışan kızın aşık olduğu adam koşmuş. Geliyor bana doğru. Adam kafasına tekme atıyorlar beni bırakmıyor. O kadar uyuşmuş. Yapışmış bana benle beraber kalkıyor benle beraber iniyor. Sonra beni bir şekilde kurtardılar. Ben çırılçıplak kaldım paramparça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı silahım vardı onu aldım. Sonra bu adamı yakalayıp hapse attılar."

"8 SENE TEDAVİ ALDIM"

"Nakıs teşebbüs olduğu için 3,5 sene yedi ve çıktı. Şimdi kim bilir hangi kadının başına bela olmuştur. Bu olay sebebiyle ben 8 sene psikoloğa gittim, tedavi gördüm. Bana tecavüz edilmemesine rağmen uzun süre konuşamadım, çenem kitlendi. Tecavüz edilseydi kendimi öldürürdüm herhalde."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
1
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT