1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Sen Çal Kapımı 1. bölüm yayınlandı! Hande Erçel oyunculuğuyla beğeni topladı

Sen Çal Kapımı 1. bölüm yayınlandı! Hande Erçel oyunculuğuyla beğeni topladı

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı ilk bölümü ile Fox TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Dizi ilk bölümü ile büyük beğeni toplarken Hande Erçel'in merakla beklenen ve sürekli eleştirilen oyunculuk performansı da sevenlerinin içine su serpti.

Sen Çal Kapımı 1. bölüm yayınlandı! Hande Erçel oyunculuğuyla beğeni topladı

Sevenlerinin uzun süredir beklediği Sen Çal Kapımı dün akşam Fox TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı dizi yayınlanan ilk bölümü ile sosyal medyada büyük ses getirdi. 

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu “Sen Çal Kapımı” dizisi yayınlanan ilk bölümü izleyiciden büyük beğeni topladı. Güzel oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bursin'in birbirleriyle uyumu da dikkat çekti.

1024xauto-3.jpg

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

1024xauto.jpg

SEN ÇAL KAPIMI NEREDE ÇEKİLDİ?

Sen Çal Kapımı'nın çekimleri çoğunluklu olarak İstanbul Beykoz'da yapıldı. Kısıtlı da olsa İzmir Çeşme'de yapılan çekimler de yer alıyor.

1024xauto-2.jpg

SEN ÇAL KAPIMI 1. BÖLÜM ÖZETİ

Eda Yıldız, üniversitede bölüm birincisiyken son seneyi yurtdışında okumak üzere burs kazanmıştır, fakat son anda bursu kesilince Eda’nın hayatı altüst olur, üniversiteden atılır, lise mezunu kalır. Aylar boyunca, bursunu kesen Serkan Bolat’a ulaşmaya çalışır ama görüşemez. Halasının yanında çiçekçilik yapmaya başlar. Bir gün Serkan Bolat’ın konuşma yapacağı yeri öğrenince yüzleşmek için karşısına çıkar. Birbirlerine kelepçeli olarak bir gün geçirmek zorunda kalırlar. Eda’nın fevriliği, birbirlerine duydukları nefret ve aralarındaki karşı konulmaz çekim onları uzun süre oynamak zorunda kalacakları bir oyuna sürükler. 

SEN ÇAL KAPIMI 1. BÖLÜM İZLE

1024xauto-1.jpg

SEN ÇAL KAPIMI 2. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanında ise Serkan'ın annesine Eda'yı nişanlısı olarak tanıtması ortalığı karıştırıyor. İşte Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı

 

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı Sen Çal Kapımı reytinglerde istenilen başarıyı yakalarsa, Eylül'deki yeni sezonda da devam edecek.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT