1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Sen Çal Kapımı 2. bölüm izle | Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 2. bölüm izle | Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

FOX ekranlarında yayına giren ve baş rollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı dizinin 2. bölümü bugün ekranlara geldi. Yayınlanan ilk bölümü ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizinin yeni bölümünde Serkan ve Eda nişanlı taklidi yapmaya başlar. Birbirinden nefret eden iki insanın aşk yolculuğunu konu alan dizi Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Çal Kapımı 2. bölüm izle | Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Çal Kapımı bu akşam FOX TV ekranlarında 2. bölümü ile izleyicilerle buluştu. Birbirinden nefret eden fakat sürekli yolları kesişen iki insanın çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli maceralarını konu alan dizinin 2. bölümü merakla bekleniyordu. Dün akşam ekranlara gelen yeni bölümün ardından Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

SEN ÇAL KAPIMI 1. BÖLÜM İZLE

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda'ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Sen Çal Kapımı 1. bölümüne sitemizden ulaşabilirsiniz. 

sen-cal-kapimi-5332-galeri-resim-19f9bb9d-6eaa-49f6-ba6e-ad7c7a62a5fb-mpositioned-640x360.jpg

SEN ÇAL KAPIMI 2. BÖLÜM İZLE

SEN ÇAL KAPIMI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Serkan Bolat uluslararası önemli bir yatırımı hakkında basın toplantısı yaparken Eda dudaklarına yapışınca toplantı dağıldı. Şimdi Serkan’ın kurtarması gereken bir prestiji var ve Eda da yaptığı hatayı düzeltmek zorunda. Çözüm basit: 2 ay boyunca nişanlı taklidi yapacaklar. Serkan’ın prestiji kurtarılacak ve karşılığında Eda’nın üniversite son sınıf ödemesi yapılacak. Tek bir sorun var, birbirlerine bir anda aşık olduklarına aile ve arkadaşlarını ikna etmek. 

sen-cal-kapimi-a8f6a305bbd08f63d13a.jpg

Sen Çal Kapımı bu akşam FOX TV'de 2. bölümü ile ekranlara geldi. 

12116157-640xauto.webp

SEN ÇAL KAPIMI 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ÇAL KAPIMI 3. BÖLÜM FRAGMANI

Eda, Serkan Bolat'la aynı eve mi çıkacak? Yeni bölümün ardından 3. bölüm fragmanı da ekranlara geldi. 3. bölümde Eda ve Serkan ailelerini birbirlerine aşık olduklarını ikna etmek için enteresan bir karar alır. İşte Sen Çal Kapımı 3. bölüm fragmanı...

 

 

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT