1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Git gide birbirlerine daha da yakınlaşan Serkan ve Eda birbilerine olan hislerinin farkına varmaya başlıyorlar. Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı!

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Her bölümde izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatan Sen Çal Kapımı 5. bölümde neler yaşanacak?  Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı ise yayınlandı. İşte detaylar...

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı!

SEN ÇAL KAPIMI 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Önemli bir anlaşmaya imza atmak için Antalya’ya giden ekibi bir sürpriz beklemektedir. Yatırımcıların ikisinin de imzasının alınması gerekmektedir ama boşanmak üzere oldukları için bir araya gelmek istemezler. Onları buluşturma görevi Serkan ve Eda’ya düşer.

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı!

Antalya’da birlikte geçirdikleri büyülü anlarda, Eda ve Serkan hiç ummadıkları kadar yakınlaşırlar. Bu arada Kaan Karadağ’ın yaratacağı yeni bir kriz Eda için de bir test olacaktır. Serkan’ı kurtarmak için göze aldığı risk, ona olan duygularını fark etmesine de neden olacaktır. Serkan ise Eda’nın cazibesine giderek daha çok kapılmaktadır.

 

SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi yine. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar. Ancak beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık yapmak lazım; vakit dar, yapılması gereken çok, Serkan’ınsa tüm düşündüğü iş, iş ve yine iş.

Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın Selin’le ilişki yaşadığına eminler. El ele göz göze yakaladılar onları. Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor. Ve işler çığırından çıkıyor.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT