1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Serdar Okay'dan Açıklama

Serdar Okay'dan Açıklama

MHP, Pendik ve Tuzla ilçe yönetimlerinin görevden alınmasını kamuoyuna duyurmamızın ardından, MHP Pendik ilçe Başkanı Serdar Okay, bir açıklama yayınladı. Okay açıklamasında, son nefesine kadar Ülkücü Harekete hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.

Serdar Okay'dan Açıklama

Pendik ve Tuzla ilçe yönetimlerinin görevden alınmasını kamuoyuna duyurmamızın ardından, MHP Pendik ilçe Başkanı Serdar Okay, bir açıklama yayınladı. Okay açıklamasında, son nefesine kadar Ülkücü Harekete hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı..

İşte Pendik İlçe Başkanı Serdar Okay'ın açıklaması:

Çok Kıymetli, Saygıdeğer Pendikliler, hepsi birbirinden değerli izzet, şeref, haysiyet ve cesaret abidesi Ülküdaşlarım; bir buçuk yıldır sürdürmekte olduğum MHP Pendik ilçe başkanlığı görevimden bugün itibari ile Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımız talimatı ile ayrılmış bulunmaktayım.
İlkönce Yüceler Yücesi Allah’a şükürler olsun; milletimize ve Ülkücü Harekete alnımızın akıyla hizmet etme imkanı nasip etti, makamla geçirmiş olduğumuz sınavımızı inşallah onun nezninde başarabilmişizdir.
Görev yaptığımız süre içerisinde; haklarını ödemekte zorlanacağımız her şartta desteklerini esirgemeyen davasını partisini yalnız bırakmayan Ülküdaşlarımıza, yiğit mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerine, manevi güçlerini icra güçlerini her daim yanımızda gördüğümüz Asenalarımıza, geleceğimizin teminatı Ülkü Ocaklı genç kardeşlerimize, Yönetim Kurulunda görev yaptığımız bana kardeşlik, ağabeylik yapmış kıymetlilerim ağabey ve kardeşlerime; hepinize sonsuz teşekkürlerimi saygılarımı arz ediyorum .
Allah (cc) hepinizden razı olsun her birinizi hayırlarla mükâfatlandırsın sağolun varolun.Bu kardeşiniz yine sizlerle beraber son nefesine kadar Ülkücü Harekete hizmet etmeye büyük denizlerde bir su damlası olmaya devam edeceğim.
Son olarak Allah Celle Celalühudan duam; Allahım bizleri, milletimizi, Ülkücü hareketi bir kıl birlik kıl, her türlü fitneden koru, bize kudret ver aramıza kin ve nefret tohumları ekmek isteyenlere ülküdaşlarımızın izzet, şeref ve haysiyetini ayaklar altına almak isteyenlere fırsat verme onların hesaplarını başlarına geçir misliyle kendilerine çevir Allahım. Bizleri senin yolunda sabit kıl. Amin.
Hakkınızı Helal edin.

Serdar OKAY

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.