1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Serdar Ortaç, eşine para vermiyor mu?

Serdar Ortaç, eşine para vermiyor mu?

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan'nın bir süredir yurt dışında olması akıllara "boşanacaklar mı?" sorusunu getirdi. Ekonomik nedenlerden dolayı evliliklerinin biteceği konuşulan ünlü çift bu haberler sonrası ilk kez görüntülendi.

Serdar Ortaç, eşine para vermiyor mu?

Serdar Ortaç ve eşi Chleo Loughnan'nın boşanma dedikodularının ardından ilk kez görüntülendi. İddiaları yalanlarcasına el ele dolaşan çift mutluluk pozu verdi. Serdar Ortaç, "Arkadaşlar gördüğünüz gibi mutluyuz, boşanmıyoruz. Birileri kafalarında bir senaryo yazıyor ve inanıyor. Bir de bize sormadan bunu haber yapıyorlar ama siz bize inanın" dedi. Chleo Loughnan' ise "Serdar bana para vermiyormuş, ben de onun için çalışmaya gidiyormuşum. Ben çalışmaya gitmedim, ailemin yanına gittim." dedi. 

Boşanmayacaklarını sözlerine ekleyen Ortaç "Bizim ekonomik olarak bir ayrılığımız yok, kesemiz bir. Benim kazandığım para onun, onun kazandığı para benimdir" şeklinde konuştu ve ekledi "Chloe ekonomik özgürlüğü elinde olan bir kadın, mesleği var ve teklif geldikçe çalışıyor, kazanıyor. Dediğim gibi nereden çıkıyor bunlar bilmiyorum. Birileri kafasından senaryo yazıyor, haberini yapıyor. Ayıp!" dedi.

SERDAR ORTAÇ KİMDİR?

Serdar Ortaç, eşine para vermiyor mu?

16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk öğretimini Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı.Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi.Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başladı.Fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrıldı. 

1993 senesinde İstanbul'da özel radyolarda program yapımcısı ve sunucu olarak çalıştı. 

Programlarını dinleyen bir plak yapımcısı tarafından Raks müzik şirketi ile anlaşma yapması teklgüne kadar yazdığı şarkılarını, kendi sesi ile seslendirme şansını yakaladı ve ilk albümünü yaptı. 

1994 yılında ilk albümü "Aşk İçin-Karabiberim" ile müzik dünyasına merhaba dedi. 

1996'da ikinci albümü olan Yaz yağmuru'nu yaptı.Bu albümün tamamını ispanyolca seslendirerek Meksikada bir albüm yaptı. 

Albümün açılış parçası olan "Ben Adam Olmam"ın İspanyolca versiyonu "Loco Para Amar" Meksika radyolarında da çalındı. Daha sonra Türkiye'de de bu albümü , İspanyolca bir single olarak hazırladı. 

3. Albümü olan GECELERİN ADAMI, 1998 senesinde piyasaya çıktı. 
4. Albüm calısması BILSEMKI 2000 senesinde çıktı. 
5. Albümü OKYANUS oldu.2002 senesinde piyasaya çıktı. 
6. Albüm BENİ UNUT/ÇAKRA 2004 senesinde satışa sunuldu. 

2001 yılında daha önce Sibel Can'ın seslendirdiği "Padişah"adlı şarkısı koca bir sene boyunca yılın en sevilen şarkısı oldu. Bu bestesi ile "Milliyet Yılın Şarkısı" ödülünü aldı. 

2005'in ilk haftasında "Bu Şarkılar Kimin İçin" adlı Mavi Ağaç Yayıncılık' dan yayımlanan ilk kitabıyla hayranlarının karşısına çıkan Serdar Ortaç, aynı yıl "Kral TV Video Müzik Ödülleri"nde hem "En Çok Albüm Satan Sanatçı" hem de "En İyi Pop Erkek Sanatçı" kategorilerinde iki ödüle birden layık görüldü. 

Beste fabrikası olarak anılan Serdar Ortaç, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce konser verdi. Ortaç'ın şarkıları her zaman en sevilen şarkılar arasında yer aldı. 

Serdar Ortaç, 1999 yılında askerlikten kurtulmak için hile yaptığı iddiasıyla on yıla kadar ağır hapisle yargılandı ve 54 gün Mamak Askeri Cezaevi'nde hapis yattı. 

Çapkınlıklarıyla ünlü ve aşk defterleri oldukça kabarık olan Serdar Ortaç, Banu Öztürk, Selin Toktay, Müge gibi birçok isimle birlikte oldu. 

KRAL TV Müzik Ödülleri töreninde Serdar Ortaç'ı tuvalet koridorunda; MGD gecesinde Ahmet Kaya'ya sergilediği tutum nedeniyle yumruklayarak iki dişini kıran müzisyen Cafer Arat, kasten yaralama ve tehdit suçlarından toplam 11 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

Ortaç, 2014 yılında Litvanya asıllı manken Chloe Loughnan ile dünya evine girdi. 

Diskografi 
Aşk İçin (1994) 
Yaz Yağmuru (1996) 
Gecelerin Adamı (1998) 
Bilsem ki (1999) 
Asrın Hatası(2000) 
Okyanus (2002) 
Çakra (2004) 
Mesafe (2006) 
Nefes (2008) 
Kara Kedi (2010) 
Ray (2012) 
Bana Göre Aşk (2014) 
Çek Elini Kalbimden (2015) 
Serdar Bizi Diskoya Götür (2015) 
Gıybet (2016) 

CHLOE LOUGHNAN KİMDİR?

Serdar Ortaç, eşine para vermiyor mu?

Ünlü Popçu Serdar Ortaç'ın eşi olan Chloe Loughnan Litvanya asıllı bir mankendir. 1992 yılında dünyaya gelen güzel manken aynı zamanda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

HABERE YORUM KAT