1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Serenay Aktaş eski aşkı Kenan Acar'a gönderme yaptı

Serenay Aktaş eski aşkı Kenan Acar'a gönderme yaptı

Serenay Aktaş, bir zamanlar arkadaş olduğu Açelya Topaloğlu ile arkadaşlığını bitirmişti. Açelya Topaloğlu Serenay Aktaş'ın eski sevgilisiyle birlikte olmuştu.

Serenay Aktaş eski aşkı Kenan Acar'a gönderme yaptı

Dost kazığı yiyen Serenay Aktaş, “Aşk hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna, “Kimse yok. Şu anda hiçbiriyle uğraşamam.

'ADAM DA YOK'

Zaten adam da yok” yanıtını verdi.

SERENAY AKTAŞ ŞUNLARI DEMİŞTİ

Serenay Aktaş bir yıl aradan sonra sessizliğini bozdu. Aktaş,“Aldığım oksijeni, başkaları için tüketmek istemediğim için hep sustum.Onları kendime layık görmüyorum." 

"ALLAH BENİ ATEŞLERİN İÇİNDEN ALDI'

"Allah beni ateşlerin içinden aldı. Kurtulduğuma şükrediyorum." dedi. Serenay Aktaş, daha önce Twitter hesabından “Bu çirkinlik midemi bulandırıyor” yazmıştı.

Serenay Aktaş eski aşkı Kenan Acar'a gönderme yaptı

Serenay Aktaş eski aşkı Kenan Acar'a gönderme yaptı

SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

Serenay Aktaş, Bakırköy'de doğdu. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor.

Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş'ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi. Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

HABERE YORUM KAT