Sergen Yalçın'dan hakem değerlendirmesi "Kırmızı kart doğru ama..."

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Sivasspor karşısında oynadıkları karşılaşmada hakemin kendisine verdiği kırımızı kartla ilgili yönetime konuştu. Kırmızı kartın doğru olduğunu ifade eden Yalçın, hakemin maçtaki kararlarına ise tepki gösterdi.

Sergen Yalçın'dan hakem değerlendirmesi "Kırmızı kart doğru ama..."

2 hafta üst üste berabere kalarak 4 puan kaybeden Beşiktaş, Sivasspor karşısında kritik bir karşılaşmaya çıktı. Maçta heyecanı her hareketinden belli olan teknik direktör Sergen Yalçın, maç içerisinde sinirin hakim olamadı ve Hakem tarafından kırmızı karta cezalandırıldı. Soyunma odasına giden Sergen Yalçın'ın maçın ardından yöneticilere gördüğü kırmızı kartı hak ettiğini söylediği ancak hakemin Beşiktaş'a yapılan faullere göz yumduğunu belirttiği ifade edildi.

"SEZON BAŞINDAN BERİ MAÇLARIMIZA BAKILSIN"

Maç sonrasında yönetici ve kurmaylarla konuşan Sergen Yalçın'ın, "Hakem kırmızı kartta haklı... Ama bu bir değil, iki değil... Bize yapılan fauller neden verilmiyor? Sezon başından beri maçlarımıza bakılsın. Darbeye bağlı sakatlıklar yaşanıyor ama ne faul var ne kart. Bu sadece bu seneyle ilgili değil. Genel olarak aynı sorunu yaşıyoruz" şeklinde konuştuğu öğrenildi.

Sergen Yalçın'dan hakem değerlendirmesi Kırmızı kart doğru ama...

"BU KONUDA BİR ÇALIŞMAMIZ VAR"

Sergen Yalçın'ın bu eleştirilerini haklı bulan yöneticilerin de "Zaten bu konuda bir çalışmamız var. Bununla ilgili basın açıklaması yapılacak. Son maçta bir penaltımız verilmedi. Golden önce faul var. Sivasspor aleyhine de yanlış kararlar var. Bu sadece bizim değil, Türk futbolunun çok büyük bir sorunu... Biz sadece adil yönetim istiyoruz. Kendimiz için özel bir ayrıcalık da istemiyoruz. Böylesine hakem yönetimleri sadece kulüplere değil, ligin marka değerine de zarar veriyor" şeklinde yanıt verdiği kaydedildi.

Sergen Yalçın'dan hakem değerlendirmesi Kırmızı kart doğru ama...

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN