Vialand Giriş Ücreti ne kadar? Vialand nerede, nasıl gidilir? Açılış ve kapanış saatleri

Vialand ile ilgili tüm bilgiler bu sayfada. Bilindiği üzere Vialand Giriş Ücreti 2020 yılında güncellendi. Haberimizde İstanbul Vialand giriş ücreti ne kadar kaç TL? Tam, Öğrenci, çocuk ne kadar? Vialand nerede, nasıl gidilir?, açılış ve kapanış saatleri

Eyüp’te bulunan içerisinde birçok eğlence ünitesinin yer aldığı Vialand bayramlarda yoğun ilgi görüyor. Peki 2020 Vialand giriş ücreti ne kadar? Öğrenci ne kadar? tüm detaylar haberimizde.

650 milyon dolar yatırımla Eyüp’te gerçekleştirilen ve içerisinde birçok eğlence ünitesinin yer aldığı Vialand Giriş Ücreti 2020 yılında güncellendi. Buna göre İsfanbul - Vialand giriş ücreti en düşük 89 TL’den başlıyor.

Gürsoy Grup Via DMC’nin Eyüp’te 650 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği dev eğlence merkezi Vialand’a giriş ücreti Ekim ayında en düşük 89 TL’den başlıyor. 30 üniteden meydana gelen tema parkta güncellenen fiyatlar şöyle;

Vialand giriş ücreti 2020 | Tam, çocuk ve öğrenci ücretleri

Tam (14-59 yaş): 99 TL 

Çocuk (3-14 yaş): 99 TL 

60 Yaş ve Üzeri: 99 TL 

1 Yıllık Yes Club Kart: 399 TL

1 Yıllık Yes Club Kartı Yenileme:319,00 TL

Vialand nerede?

Vialand Eyüp adres: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 34065/Eyüp  İstanbul

Vialand Eyüp iletişim

Telefon: 0212 618 97 97

ViALAND NASIL GİDİLİR?

Eyüp sınırları içerisinde bulunan VIALAND, eskiden Alibeyköy Taş Ocakları olarak bilinen alanda konumlandırılmış. TEM VE E-5 aksının tam ortasında yer alması sebebiyle kendi arabanızla ulaşımı oldukça kolay. 8000 araç kapasiteli ücretsiz otopark da mevcut. Ayrıca Cevizlibağ otobüs duraklarından 2 saatte bir ücretsiz servisleri de var. Ayrıca Taksim’den 49T no’lu  ve Eminönü’nden 47 ve 47E no’lu belediye otobüsleri ile VIALAND’e ulaşmak mümkün.

Vialand açılış-kapanış saatleri 

Alışveriş Merkezi 
10:00 - 22:00 

Tema Park 

Hafta İçi :10:00 – 18:00 
Hafta Sonu: 10:00 – 20:00

Vialand hakkında bilgi

erli Disneyland olarak da bilinen Türkiye’nin ilk tema park konseptine sahip Vialand, aslında sadece bir eğlence parkı değil, içerisinde alışveriş merkezi, restoranlar, sinema ve bowling salonu da bulunan çok büyük bir yaşam ve eğlence kompleksi. Hafta sonu çocuklarla gidilecek eğlenceli yerlerin başında gelen Vialand  içerisinde her yaş grubuna özel yirmiden fazla eğlence ünitesi mevcut.  Bunlardan en iddialısı 110 km hızla raylarda ilerleyen roller coaster Nefeskesen. Çocuklar için ise Sünger Bob, Minik Kaşifler, Küçük Madenciler, Saray Salıncağı, Dora ve Diego’nun Maceraları, Çılgın Nehir ve Viking üniteleri en çok tercih edilen eğlence noktaları.
 

Vialand Tema Park'ta bulunanan ve dünyada en fazla adrenalin yaratan Roller Coaster'lardan biri olan Nefeskesen 110 km hıza 3 saniyede çıkıyor. 17 milyon yatırım bedeli ile Vialand Tema Park’ta yer alan Nefeskesen'de 660 metre burgulu ve ters dönüşlü ray hattı bulunuyor. Ünitenin mühendislik hesaplamaları, malzemeleri, işçiliği ve güvenlik sistemleri, bu işe özel tanımlanmış Avrupa standartlarına uygun bir şekilde yapılıyor. İsviçre, Almanya, Slovakya, Liechtenstein, ispanya dahil olmak üzere toplam 5 ülkede üretimi gerçekleştirilen, Nefeskesen aynı zamanda adını Alman savaş pilotu Max Immelman tarafından geliştirilen pikeden almış olan dünyaca ünlü Immelman burgusuna da sahip.

Vialand Tema Park projesinde yer alan diğer bir oyun alanı ise Fatih’in Rüyası’dır. 20 milyon dolar yatırım bedeli ile yapılan Fatih’in Rüyası, 8 adet hareketli dekor, 14 metre uzunlukta ve 9 metre yükseklikte 2 adet gemi, 12 metre uzunlukta suya inen gemi dekorundan oluşuyor.

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan Vialand Tema Park'ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Vialand Tema Park projesinde yer alan diğer üniteler arasında ise Süngerbob, Kaşif Kız Dora, Bruce Airhead, Kaptan Gaga,

Vialand Tema Park’da Neler Var?

Tema Park’ın içerisindeki üç farklı dünyanın da bu dünyalara ve içerideki ünitelere özel hediyelik eşyalar ve tasarım hediyelerle donatılmış Hediyelik Eşya Mağazaları sayesinde, başka yerde sahip olamayacağınız küçük güzel anıları yanınızda götürebilirsiniz. Başlıca parklara bir göz atalım.

Vialand Nefeskesen
Nefeskesen

Nefeskesen: Dünyanın dört bir yanında, herkes onun için sırada! Üç saniyede 110 km’yi aşan hızıyla gerçek eğlenceye davet eden Nefeskesen’de, kendinizi rahat bırakın! Çığlık atmak serbest! Nefeskesen ünitesi saatte 900 kişilik kapasitesiyle, sizinle. Binmeden önce mutlaka bence bir kaç kez düşünün..

 Vialand Maceraperest
Maceraperest

Maceraperest: Saatte 80 km. hızla 30 metre yükseğe çıkaran Maceraperest, tüm dünyada çok seviliyor. Açık havada heyecanlı bir tur sizi bekliyor. Nefeskesene binmeden önce stres atmak için kullanabilirsiniz.

 Vialand Viking
Viking

Viking: Sulu eğlenceleri seviyorsanız Viking favoriniz olacak. 15 metreden aşağıya, beklenmedik bir anda harika bir düşüş, adrenalin tavanda! Yanınıza şemsiye almayı unutmayın. :)

Vialand 360
360

360: Gerçek adrenalin tutkunları, 360’ta cesaretlerini eğlenceye dönüştürüyor. 28 metre yukarıdan ve tersten VIALAND nasıl mı görünüyor? Denemeden bilemezsiniz! Başınız dönecek, nefesiniz kesilecek adeta..

 Vialand Zindan
Zindan

Zindan: Zindan, korkuya meydan okuyanlar için kapılarını açıyor. Tünelin derinliklerinde, karanlık köşelerde sizleri neler bekliyor, görmek ister misiniz? Korkuyu iliklerinizde hissedeceksiniz. :)

 Vialand Adalet Kulesi
Adalet Kulesi

Adalet Kulesi: Şöyle bir yukarıdan bakmak isterseniz, Adalet Kulesi’ndeki yerinizi alıp 50 metre yükseğe çıkmanın keyfini sürebilirsiniz. Kısacası intiharın eğlenceli yapısı diyebiliriz buna.

Diğer Eğlence Parkları Şöyle;

    Minik pedallar,
    Sihirli oda,
    Fatih’in rüyası,
    Süngerbob karepantolon,
    Dora ve dıego’nun maceraları,
    Atlı karınca,
    Bir zamanlar İstanbul,
    Bulut ekspresi,
    Cesur sürücüler,
    Çarpışan arabalar,
    Çılgın nehir,
    Gelin oynayalım,
    Jet skı,
    Kahraman itfaiyeciler,
    Küçük madenciler,
    Minik kaşifler,
    Masal ağacı,
    Mini kule,
    Neşeli çiftlik,
    Safari tüneli,
    Saray salıncağı,
    Uçan çocuklar

👍 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Gündem Haberleri