1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cüneyt Özdemir'den Şeyma'ya cevap: Ben İbiza'dayken sen liseliydin

Cüneyt Özdemir'den Şeyma'ya cevap: Ben İbiza'dayken sen liseliydin

YouTube'da canlı yayında buluşan Şeyma Subaşı ve Cüneyt Özdemir arasındaki konuşma sosyal medyaya yansıdı. Özdemir'i İbiza'ya davet eden Subaşı aldığı cevap karşısında şaşkınlığını zor gizledi.

Youtube'da yerini alan ve içerik üretmeye başlayan Cüneyt Özdemir canlı yayında Şeyma Subaşı'yı ağırladı. Aralarındaki sohbet ise sosyal medyada çok konuşuldu.

"DAHA OLGUNLAŞTIĞIM BİR DÖNEMDEYİM"

17 gündür evde olmanın kendisini olgunlaştırdığını söyleyen Şeyma, sözlerine şöyle devam etti: "Sizin neler söylediğinizi ne haberler verdiğinizi daha fazla takip etmeye başladım. Koronavirüs bende bunu değiştirdi. Artık bütün dünya haberlerini takip ediyorum ve daha olgunlaştığım bir dönemdeyim gibi hissediyorum"

"BEN İBİZA'YA GİTMEYE BAŞLADIĞIMDA SEN LİSE 2'DEYDİN"

Şeyma Subaşı her şeyin Temmuz'dan sonra normale dönmesini beklediğini söyleyerek, Cüneyt Özdemir'i de İbiza'ya davet etti. Subaşı, "Cüneyt Bey İbiza'ya gelmek ister misiniz? Ağırlayalım sizi" diye sorunca Cüneyt Özdemir ise "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de filandın sanırım" diyerek karşılık verdi. İkili arasındaki bu diyalog ise kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

 

HABERE YORUM KAT