1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Şeyma Subaşı'dan skandal itiraf: Acun'dan 3 çocuk yapsaydım rahattım

Şeyma Subaşı'dan skandal itiraf: Acun'dan 3 çocuk yapsaydım rahattım

Magazin Noteri programına konuk olan ve açıklamalarıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı çocukları çok sevdiğini ve Keşke Acun'dan 3 çocuk yapsaydım, şimdi rahattım" dediği öğrenildi.

Şeyma Subaşı'dan skandal itiraf: Acun'dan 3 çocuk yapsaydım rahattım

Çarpıcı açıklamalarıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı katıldığı programda "Keşke Acun'dan 3 çocuk yapsaydım şimdi rahattım" dedi.

"ACUNLA BİRBİRİMİZE TOLERANSIMIZ KALMADI"

Programda Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden bahseden Şeyma Subaşı, "Çok yorulmuştuk, 18 yaşımdan beri yaşadığımız olaylardan. Metres etiketine alışmış oldum. Acun'la birbirimize karşı toleransımız kalmadı. Ben para için devam edecek bir karakterde değilim. O da beni istemedi ben de onu istemedim. İkimizde birbirimize gelmeye çalıştık ama olmadı. Ben çok aşıktım ölüyordum onun için" demişti.

seyma-subasi-dan-aylar-sonra-gelen-itiraf-keske-12755047-3874-m.jpg

ÇOCUK İTİRAFIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile uzun yıllar aşk yaşadıktan sonra evlenmiş ve 15 ay sonra tek celsede boşanmışlardı. Ilıcalı'dan Melisa adını verdiği bir kız çocuğu olan Şeyma Subaşı, çocukları çok sevdiğini hatta çevresindekiler ona bir anaokulu aç dediğini anlattı. Bir de çocuk itirafında bulunan Subaşı, "Keşke Acun'dan üç çocuk yapsaydım, şimdi rahattım" dedi.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT